S20 FE 5 yıl götütürür mü yoksa A34 alınmalı?

Bütçe
13000
Eyvallah hocam tüm soruma yanıt veren herkese çok teşekkür ediyorum galiba S20 FE alacağım hayırlı günleriniz olsun inşallah.
Amin hocam seninde.Hayırlı olsun şimdiden.

Öncelikle selamünaleyküm dostlar. Çok oyun oynamam. Sosyal medyada gezinirm. Kamera yerine tost makinesi gönderselerde olur. En az 5 yıl götürmesi lazım. Bana hangi telefon uygundur?

A34 derim ve susarım. S20FE kesinlikle seni 5 yıl değil, 3 yıl götürmez. A34 5 sene güvenlik, 4 sene Android güncellemesi alacak ve bu seni uçurur bile.

S20FE iyi cihaz ama sırf pil yetersiz kalabileceği ve ekran parlaklık sorunu yüzünden tercih etmedim. Ayrıca A34 güncelleme avantajı da güzel bir olay.
A34 beklediğimden iyi çıktı diyebilirim.

Öncelikle selamünaleyküm dostlar. Çok oyun oynamam. Sosyal medyada gezinirm. Kamera yerine tost makinesi gönderselerde olur. En az 5 yıl götürmesi lazım. Bana hangi telefon uygundur?

S20 FE de kas gücü var ama artık güncelleme almayacak. A34 ise 4 sene Android + 5 sene güvenlik güncellemesi alacak. A34 çok daha iyi olacaktır senin için. Pil performansı iyi, kamerası ve performansı da oldukça yeterli.

Fe zaten Android 13 kullanıyor. En son sürümü. 5 sene sonra da bu sürüm rahatlıkla kullanılır. A34 de memnun eder ama kamerası baya kötü. Bataryası belki daha iyidir o kadar. Onun dışında S serisi cihaz varken A34 almak çok mantıklı olmayabilir. Sosyal medya için ise fazlasıyla yeterli hiç yavaşlama vs. bir şey olmaz. Benim 3 yıllık Mi A3 telefonum var özellikleri A34'ün yarısı ama yağ gibi akıyor. Artık belli bir seviyeye geldi telefonlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı