A34 ön kamerası sarımsı fotoğraf çekiyor

nurrd12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Dün A34 telefon aldım ancak ön kamerası özellikle çok yetersiz duruyor. Ampul ışığında fotoğrafları sarımsı tonlarda çıkıyor. Artı olarak sanki filtre uygulanmış gibi görünüyor (özellikle yüz pürüzsüzleştirme). Ama her şeyini sıfırladım filtre yok. Bu genel bir sorun mu? Telefonda mı bir sorun var kullananlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba. Dün A34 telefon aldım ancak ön kamerası özellikle çok yetersiz duruyor. Ampul ışığında fotoğrafları sarımsı tonlarda çıkıyor. Artı olarak sanki filtre uygulanmış gibi görünüyor (özellikle yüz pürüzsüzleştirme). Ama her şeyini sıfırladım filtre yok. Bu genel bir sorun mu? Telefonda mı bir sorun var kullananlar yardımcı olabilir mi?

İade veya değişim talebinde bulun kabul etmezler ise şikayet vara yaz.

Turkcell bayisinden aldım ama iade alırlar mı? Beyaz tenli olduğum halde esmer çıkıyorum mesela koyuluk katıyor.

Hayır pro modda çekmiyorum her şeyi de denedim. En son sanırım kamera gerçekten kötü diyerek kabul ettim bir de çok fazla kişi aynı şeyi söyleyince demek ki genel bir durum olarak düşündüm. Snapchat hesabım yok ama başka bir uygulama da denesem olur mu

Bendede a34 var fakat sorun yok. Büyük ihtimal sorunlu cihaz denk geldi bu aralar böyle olanlar çok

Geri
Yukarı