A34 telefona Android 14 ve One UI 6 yüklenmeli mi?

Furkan35kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xpg 16 gb ram
R3 3300x
Longline sata 500gb ssd
Zoko 600w 80+
Asus rog strix 2060
Asus tuf b450m pro
Asus kasa
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar eski telefonum A20. Onda güncelleme sonraları kasmalar olurdu. Onu UI 6 ve Android 14 önemli bir güncelleme mi yapsam performans sıkıntısı çeker miyim? Sıkıntı derken takılma yavaşlama gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha oturmasını bekleyin ve öyle güncelleyin.

Hocam güncellediyseniz nasıl çalışıyor cihaz? Bugün aldık biz cihazı ona göre güncelleyeceğiz.

Ben güncelledim ve telefonda en ufak bir kasma bile yok ve ben aslında gayet beğendim bu güncellemeyi bence isteyen arkadaşlar yükleyebilirler.

@480164 direk güncellemek istemiyordum fakat güncellemeyi indireyim daha sonra kurarım diye düşünüyordum. Otomatik güncelleme kuruluymuş bu sayede güncellendi. Şunu söyleyebilirim. Telefonda akıcılık artmış gibi geliyor. Sıkıntısı yok gibi açıkçası şu anlık ama eğer kasma gibi şeyler yaparsa garantisi hala var verebilirim.

@480164 direk güncellemek istemiyordum fakat güncellemeyi indireyim daha sonra kurarım diye düşünüyordum. Otomatik güncelleme kuruluymuş bu sayede güncellendi. Şunu söyleyebilirim. Telefonda akıcılık artmış gibi geliyor. Sıkıntısı yok gibi açıkçası şu anlık ama eğer kasma gibi şeyler yaparsa garantisi hala var verebilirim.

Hocam ben de kurayım dedim. Şu an sorunu yok çok az arada takılmalar oluyor ama göze batmıyor.

Hocam ben de kurayım dedim. Şu an sorunu yok çok az arada takılmalar oluyor ama göze batmıyor.

İlk güncelleme sonrası olur biraz ana ekranda sağ sol yap. Yukarıdan kontrol panelini açıp sağ sol yap geçer o.

Bence henuz erken. Ki One UI 6.0 genel olarak begenilmiyor su an. Biraz zaman gecsin, oyle kurarsin.

Hocam S23'te beğenilmiyor diye biliyorum. Bu arada benim telefonum A34 5G.

Yeni konular

Geri
Yukarı