A34 One UI 6 yapilmali mi?

Herkesin farklı bir yorumu var, beklemek daha sağlıklı olur gibi gözüküyor.

Hocama katılıyorum. A34'e sıkıntı var gibi, bekleyin bence.
Bugün sabah farklı bir konu da yine A34 güncelleme hakkında konuşuyorduk. Neden geç geldi diye soruyorlardı. Ben A24 kullanıyorum 1 ay önce geldi ve telefonumun performansında gözle görülür bir artış yaşadığımı belirttim. Ama A34 kullanıp güncelleme yapanlarda donma, takılma, yavaşlama gibi sıkıntılar yaşıyorlarmış. Şimdi hem güncellemenin alt segmentindeki telefonlara göre geç gelmesi, hem de güncellemeden sonra sıkıntıların yaşanması bana kronik bir sorunu varmış ve çözemiyorlarmış algısı yarattı. Siz güncellemeyi yapmayın otomatik güncellemeyi de kapatın. İlerleyen zamanlarda güncellemeyi yapan kişilerden bilgi alarak güvenilir bir şekilde güncellemekte fayda var.

A34'te kilit ekranına gelen bildirimleri kaydırıp silemiyorum çok saçma bir şey umarım çabuk düzeltilir. Yapmayın bence.

Hocam ben şöyle biliyorum kilit ekranında mesaj içeriğiniz açıksa yani okunabilir şeklindeyse silebiliyosunuz ama kapalıysa sadece hangi uygulamadan bildirim geldiğini görüyosaniz onu silemiyosunuz. Sizin kilit ekranında mesaj içeriğiniz açık olmasına rağmen mi silemiyosunuz?

Hocam ben şöyle biliyorum kilit ekranında mesaj içeriğiniz açıksa yani okunabilir şeklindeyse silebiliyosunuz ama kapalıysa sadece hangi uygulamadan bildirim geldiğini görüyosaniz onu silemiyosunuz. Sizin kilit ekranında mesaj içeriğiniz açık olmasına rağmen mi silemiyosunuz?

Evet kilit ekranında bildirimler gizli olunca silinmiyor. İçeriği göster yapınca silebiliyorum. Biraz saçma, hata mı yoksa bilerek mi bu özelliği getirdiler? Yakın zamanda çözülür umarım.

A04e modeline sizce yapilmali mi?

Geri
Yukarı