A34'ün şarjı 5 dakikada yüzde 26 artı

jecque

Decapat
Telefonu henüz 5 gündür kullanıyorum lakin bugün 21.57'de şarj yüzde 19'da iken şarja taktım ve 22.10'da şarjı kontrol edince yüzde 31'e ulaşmıştı. Telefona 7-8 dk sonra bakınca şarjı yüzde 57 olmuştu. Sizce sorun ne olabilir ve servise vermeli miyim?
Şarj: Amazon.com.tr

Telefonu henüz 5 gündür kullanıyorum lakin bugün 21.57'de yüzde 19'da iken şarja taktım ve 22.10'da şarjı kontrol edince yüzde 31'e ulaşmıştı. Telefona 7-8 dk sonra bakınca şarjı yüzde 57 olmuştu. Sizce sorun ne olabilir ve servise vermeli miyim?
Şarj: Amazon.com.tr

Android telefonlarin geneli böyle sanırım A30s ve S22 deneyimlerimde mesela şarj 15'in altına inince çok uzun sürüyordu %30'a çıkması ama çıktıktan sonra hızlıca dolmaya başlıyordu veya %50'deyken taktığımda hızlıca dolum işlemi oluyor ama 15'in altına inince uzun sürüyordu.

Bana kalırsa pilin tam oturması için en az 1 hafta yoğun kullanmak lazım sonra servise verebilirsin ama biraz daha oturmasını bekle istersen

Android telefonlarin geneli böyle sanırım A30s ve S22 deneyimlerimde mesela şarj 15'in altına inince çok uzun sürüyordu %30'a çıkması ama çıktıktan sonra hızlıca dolmaya başlıyordu veya %50'deyken taktığımda hızlıca dolum işlemi oluyor ama 15'in altına inince uzun sürüyordu.

Ama 25W bir adaptörün yüzde 26'yı bu kadar kısa sürede vermesi imkansız gibi.

E ne güzel işte :D Şaka maka o modelde yanlış bilmiyorsam ilk 1-2 hafta pil optimizasyonu yapıyor. Benim A54'te de benzer şeyler yaşamıştım. Bir iki haftaya oturur. Oturmazsa servise verirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı