A4 Tech Bloody B120 Gaming Klavye İncelemesi

@Ritualist Hobaaaaaa. Bilgisayarlarımız temiz olsun. Koltuk da uyuyorsun galiba, yatak da yer kalmamış. Neyse konuyu dağıtmayalım. Temiz bilgisayarın ile iyi sosyaller dilerim.

Öncelikle hayırlı olsun, bende bu klavye ile g103 arasında kaldım mağazadan deneyip bana en çok hitap edeni alacağım

Hocam öncelikle ellerine sağlık ben de bu klavyeyi kullanıyorum 4-5 aydır ve gayet memnunum. Seninle özelden konuşma şansımız var mı acaba? Bu program hakkında bilgi versen bana. Bir türlü bilgi bulamadım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende aynı klavyeden almayı düşünüyorum çok hoşuma gittide bir sorum olacaktı. Sadece tek kırmızı rengimi var? Başka renk yokmu?

Zowie FK1 ve MSI İnterceptor DS100 var. Canım hangisini isterse onu kullanıyorum.

Çok güzel bir inceleme olmuş, bende bundan almayı düşünüyorum. Klavye tuşlarının hissiyatı ve sesi hakkında ne söyleyebilirsin acaba ?
ve attığın fotoğraflarda multimedya tuşlarını göremedim... benmi çok körüm yoksa çok işlevli tuşlarmı var? )

Tuş hissiyatı düz bir klavye nasıl ise aynı, değişen bir hissiyat farkı yok. Sesi de aynı hissiyat gibi normal mekanik olmayan klavyeler gibi. Multimedya tuşları mevcut. F1'den F7'ye kadar Multimedya tuşu bulunmakta. Ses aç, ileri sar, durdur vs gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…