A4 Tech Bloody V5 V5 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE

hasanagar

Hectopat
Daha fazla  
Bloody V5 Multi-Core Gun3 Profesyonel Oyun Mouse - Bilgisayar - Hepsiburada.com

Değerli arkadaşlar;

Bu Mouseyi satın aldım. Ultra core 3 ve Ultra Core 4 Özelliklerini 15 Dolar karşılığında aktif ettim.

Counter Strike 1.6
Counter Strike Source

Bu serilerde kullanmak için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da olduğu verimi alamadım.

Silah hala sekme yapıyor.

Tek atışlarda oldukça başarılı ve çift atışlarda da çok iyi 3lü atışta da oldukça başarılı
olduğunu söylemem gerek.

Ama rakip çok iyiyse mutlaka Ultra Core yi aktif etmek gerek. Aktif ediyorum ama 3. fişekten sonra mermi yolu dağılıyor.
Benim istediğim Seri Şarjor Boşaltımında sekmenin olmaması.

Bunu sağlayamadım tam olarak verim alamadım. Sizlerden kullanan arkadaşlar varsa nasıl kullandığınızı anlatır mısınız?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ayrıca TECHNOPAT Ekibi adına Recep Bey'in

A4Tech Bloody v5 ve A4Tech Bloody v7 Mouseleri ve Ultra Core Paketleri kullanımları hakkında
araştırma yapmalarını istiyorum.
Umarım sesimiz duyulur.

Saygılar

Recep Bey neden sizin için ayrıca araştırma yapsın? Burada senin gibi yardım isteyen yüzlerce kişi var ve herkes için araştırma yapması imkansız, kendi sorununuzu kendiniz araştırsanız daha iyi olmaz mı ?

Sekme oyundan kaynaklanıyor olabilir.

Recep Bey neden sizin için ayrıca araştırma yapsın? Burada senin gibi yardım isteyen yüzlerce kişi var ve herkes için araştırma yapması imkansız, kendi sorununuzu kendiniz araştırsanız daha iyi olmaz mı ?

Sekme oyundan kaynaklanıyor olabilir.

Aslında bu konu çokta gereksiz sayılmaz. Oyun oynayan milyonlarca kişi olduğunu düşünüyorum. Bende bu tarz oyunların en iyi Mouse'si olan A4Tech Bloody Serisinin

incelenmesinde fayda olacağına inanıyorum.

Hem ileride bu Mouse daha da revaşta olacaktır. Yakında arkadaşlar bu ve benzeri başlıklar açacaktır.
Mutlaka kullanılmasını önerdiğim bir Mouse

Bilgisayara en iyi donanım SSD takviyesi nasılsa oyunlarda da Bloody aynı durumda kanaatimce

Recep Bey gibi bir ismin bu Seriyi araştırması çok iyi reklam olacaktır.

Bu seriyi daha önce hiçbir Türkçe anlatımın olmayışı da bende araştırmak için önemli bir husus olabilir.

SAYGILAR

Bence CORE 3 aşırı gerekli değil. Oyunlarda sekme olacaktır CS oynarken Negev ile CORE 3 kullanılsa bile silah seker.

Mutlaka sekme olur da bu mouse'yi tam donanımıyla kullananların videolarını izleyince
insan ister istemez özellikleri görmek istiyor.

Durum sadece bu da değil, diğer özelliklerini de kullanamadım.

ULTRA CORE3 PAKETİ İÇERİĞİ

1-Otomatik silah tepme engelleyici
2-Otomatik tekrarlı bombalama
3-Gerçek zamanlı silah ayarı
4-Mermi yolu ayarı
5-Cephanelik yönetimi
6-Oscar Macro düzenleme ve paylaşma

Bu Mouse"yi kullanan yok mu?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı