BLOODY V5 MULTI-CORE GUN3 nasıldır?

Xirman

Hectopat
Daha fazla  
Bu mouseyi kullananlar veya iyi bilenlerin yardımlarına ihtiyacım var, sorularım şunlar;

1.Sekmeme makrosu (3.buton) ilk 1000 tıklama bedava bitince 20 dolara açılıyormuş. Bedava bitince, kendimiz sekmeme makrosunu başka butona yapamıyor muyuz? x7 mouselerdeki gibi.(makro yazamayızmı)

2.Ortadaki makro tuşlarına bastığımızda etkinleşince sol click tuşuna basmamız yeterlimi yoksa kullanmak için sürekli ortadaki tuşlaramı basmak gerekiyor ?

3.Orta eli olan bir insan için kullanışlı mı ?

1: Bedava 1000 tıklamayı hiç duymadım ama 20 Dolar'a satın alma olayı var. Hiç ihtiyacım olmadı.

2: Ortadaki tuşlara bir kere basman yeterli ve 3'de orta elli birisi rahatlıkla kullanabilir.

1: Bedava 1000 tıklamayı hiç duymadım ama 20 Dolar'a satın alma olayı var. Hiç ihtiyacım olmadı.

2: Ortadaki tuşlara bir kere basman yeterli ve 3'de orta elli birisi rahatlıkla kullanabilir.

Ortadaki 1.butonun makro ayarını değiştire biliyor muyuz ? X7 mouselerde makro yazabiliyoruz, bunlardada yazılıyormu?

Hiç denemedim. Driver şu an yüklü değil. Ama bi ara yüklemiştim makro tuşları değişiyordu ama 1.ci değişiyor mu hatırlamıyorum. 1. tuşa çift tıkladığınız zaman DPİ ayarını da ordan yapabiliyorsunuz.

Hiç denemedim. Driver şu an yüklü değil. Ama bi ara yüklemiştim makro tuşları değişiyordu ama 1.ci değişiyor mu hatırlamıyorum. 1. tuşa çift tıkladığınız zaman DPİ ayarını da ordan yapabiliyorsunuz.
Acaba driveri yükleyip deneme şansınız varmı ? 1. buton değişiyormu diyerek.

İzlediğim videoya göre makro yapmak için 3.butonu aktif etmemiz gerekiyor o da paralı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı