A4 TECH G9 730 Donma Sorunu

Eunimie

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar arkadaşlar

Kullandığım klavye mouse: A4 TECH G9 730
Benim uzun zamandır çektiğim çileden bahsedip yardımlarınızı bekleyeceğim. Ben eski bir bilgisayar kullanıyordum. Bu bilgisayarda ara sırada mouse ve klavye kendiliğinden kitleniyordu. Bazı arkadaşlara sordum sorunun anakartta olduğunu söyledi. Bende mecbur boyun eğdim (Başka bilgisayarlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadım belki uzun süre kullanmadığım içindir). Dün yeni bir sistem topladım fakat bu sistemde yalnızca HDD olarak eski HDD mi kullandım. HDD'm 6 yıllık bir HDD (belki daha eski)Sistemde bazen kasmalar oluyor. Özellikle dosya açılırken. Sizce bu mouse klavye donma sorunun HDD ile ilgili olma ihtimali varmı ? Yoksa sorun klavye ve mouseda mı? Takılmalar anlık takılma şeklinde bazen kanser edecek seviyeye gelebiliyor.

Not: Donmalar özellikle upload yaparken yaşanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD ile ilgili olabilir. HD Tune 5.60 ile Health bölümünden HDD sağlığına bakar mısın ?

Buyrun
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı