A4Tech X7 F5 Mouse Kullanıcı İncelemesi

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bugün Vatan PC'den memnun kalmama durumunda iade şartıyla A4Tech X7 F5 model bir mouse aldım. Ürünü daha oyunlarda inceleme fırsatım olmadı fakat ele alındığında gelen hissin güven uyandırdığını söyleyebilirim.

X7 F5 Nedir?

A4Tech'in oyun kullanıcıları için üretmiş olduğu 50 ile 60 TL arasında satılan bir gaming mouse'dur.

A4Tech X7 F5'in Kalitesi

Ele alındığında sağlamlık hissi veren bir ürün olduğu ilk gözüme çarpan şey açıkçası. Üstündeki baskılı yazılar da çok şık duruyor.5 farklı ayarlanabilir hassaslık modu da mevcut. Aynı zamanda kablosu da ip örgüyle sarılmış. Genel itibariyle F/P ürünü olduğunu söyleyebilirim. Ürünün yazılımı da kullanışlı duruyor.

Ürünün Genel Bilgileri:

VX8tiOe.png

A4Tech X7 F5 Yazılım Kalitesi

Ürünün yazılımı kurduğunuzda kişiselleştirilebilir tuşları görüyorsunuz ilk. Açıkçası ilk o dikkatimi çekti. İnternette ileri veya geri dönmek için olan tuşlara başka atamalar yaptım. Profil oluşturup kaydedebiliyor ve yazılım arayüzünden istediğiniz zaman ofis, oyun vb. değişimler yapabiliyorsunuz. İşte ürün arayüzünden bir ekran alıntısı:

9ADVZTC.png

Ürünün Artıları

+
Tek tuşla 5 farklı mod değişimi
+ Her modda farklı renge sahip olan mod tuşu
+ Yazılım kalitesi
+ Atanabilir tuşlar
+ Profil oluşturma
+ Ürünün genel özellikleri
+ Görünüm
+ İple örülmüş kablo

Ürünüm Eksileri:

- Photoscape ile ekran alıntısı alırken bir anda kendini kaptırıp aşağıya kadar gitti.
- Bazen tıklamak istediğim yer yerine başka yere tıklıyor fakat bunun yazılım arayüzden halledileceğini düşünüyorum.

Ürünün Fotoğrafları:

LHhrRaf.jpg

bxZKtqT.jpg

KwYHiQv.jpg

eXuPPYg.jpg

C15lLHg.jpg

FVAIKq3.jpg

CNZiXI3.jpg

ZJiyxAX.jpg

Im78Pnv.jpg

6ndFLJJ.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı