A4Tech X7 vs. Logitech G300S

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Hali hazırda A4Tech X7 mouse kullanıyorum ve elimin büyüklüğüne göre (çok büyük ellerim vardır) uygun bir mouse. Fakat 5 seneden fazladır kullanıyorum ve değiştirmek istiyorum. Yeniden A4Tech X7 mi almalıyım yoksa Logitech G300S de alınabilir mi? Logitech G300S sanki biraz küçük gibi geldi bana. Kullanan arkadaşlar tıklama hassasiyeti, ergonomisi ve kalitesi hakkında bilgi verirse sevinirim.

Hiçbiri değil. G300s kronik sorunlu.

Gayet iyi bir ürün, önyargılarınızı kırın.

Bunu al geç.
@Samotne Ciasteczka Gamepower 😳
Kullandığın bir mouse mu? Makro tuşlarının hassasiyeti falan nasıl merak ettim.

Kullandığın bir mouse mu? Makro tuşlarının hassasiyeti falan nasıl merak ettim.
6 aydır G102 Lightsync kullanıyorum (G203 ile aynı mouse sanırsam.) Gayet rahat bir mouse, tuşarın basış hissiyatı iyi, programından ışıklarını istediğin gibi ayarlayabiliyorsun ve bütün tuşlara istediğin her şeyi atayabiliyorsun.

6 aydır G102 Lightsync kullanıyorum (G203 ile aynı mouse sanırsam.) Gayet rahat bir mouse, tuşarın basış hissiyatı iyi, programından ışıklarını istediğin gibi ayarlayabiliyorsun ve bütün tuşlara istediğin her şeyi atayabiliyorsun.
Işıkları çok önemli değil benim için ergonomi rahat olsun yeterli. Tamam değerlendireceğim teşekkürler

Hiçbiri değil. G300S kronik sorunlu.

Deyip te senin, o 2 marka arasına Gamepower önermen🤣

Bu mouseu almayı düşünüyorum ama şiimdi farkettim ağırlığı 85gr. mış. Benim kullandığım A4Tech x7 mouse 300gr. ve buna çok alıştım. Neredeyse 3te 1i oluyor. Bu rahatsız eder sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı