A5 2016 hafızasını arttırma

Senseyunus

Femtopat
Daha fazla  
Benim telefonum 16 GB hafızalı bir telefon, ben bunu 32 GB hafızaya çıkartmak istiyorum. Paralı veya parasız teknik servislerde veya benim yapabileceğim şekilde bir yolu var mıdır? Varsa nedir? 16 GB bana yeterli gelmiyor dersler için gerekli ve önemli.

Telefonumun markası: Samsung A5 2016 kapalı kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim telefonum 16 GB hafızalı bir telefon, ben bunu 32 GB hafızaya çıkartmak istiyorum. Paralı veya parasız teknik servislerde veya benim yapabileceğim şekilde bir yolu var mıdır? Varsa nedir? 16 GB bana yeterli gelmiyor dersler için gerekli ve önemli.

Telefonumun markası: Samsung A5 2016 kapalı kasa.

Hafıza kartı alabilirsiniz ek olarak ama 16 GB yerine 32 GB yapilir ama gereksiz olur

Hafıza kartı alabilirsiniz ek olarak ama 16 GB yerine 32 GB yapilir ama gereksiz olur.

Aslında kastettiğim hafıza kartı almak değil telefonun kendi havısazını arttırmak böyle bir şey mümkün mü? Mesela telefonun içini açıp 32 GB'lik hafıza takma gibi yoksa tek çare hafıza kartı almak mı? Hafıza kartı alsam bile fotoğraflar dosyalar maksimum 2 GB yer kaplıyor telefonu optimize ediyorum gereksiz dosyaları falan siliyorum bana kalan hafıza maksimum 2.5GB'lik bir alan ve bu yeterli olmuyor sürekli hafızanızda yer yok gibi bildirimler alıyorum klasik bir sorun ama ben bunu hafıza kartıyla başarabilidiğimi pek söyleyemem.

Aslında kastettiğim hafıza kartı almak değil telefonun kendi havısazını arttırmak böyle bir şey mümkün mü? Mesela telefonun içini açıp 32 GB'lik hafıza takma gibi yoksa tek çare hafıza kartı almak mı?

Yapılabilir ama gereksiz olur bence bir hafıza kartı alıp uygulamaları buna kurabilirsiniz Samsung buna izin veriyor.

Geri
Yukarı