A50 TWRP'de Kaldı

Archley

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar telefona TWRP kurdum kurmasaydım keşke. TWRP'den çıkmıyor korkuyorum çok kızacaklar. Telefonum A50.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video belki yardımcı olabilir.

TWRP kurmak dışında bir işlem yaptınız mı?
Hayır. Bootloader kilidi açık. Şimdi hatırladım düzenliyorum Magisk'de attım. Magisk Flash'ladım bootlader uyarı ekranında kalıyor tekrar açılıyor telefon. Sanırım Brick oldu.
Hocam Custom Rom nerden kurulur kurmam gerek.
Hocam telefon boot loop'da kaldı sanırım.

Hayır. Bootloader kilidi açık. Şimdi hatırladım düzenliyorum Magisk'de attım. Magisk flash'ladım bootlader uyarı ekranında kalıyor tekrar açılıyor telefon. Sanırım brick oldu.

Muhtemelen bıt veya Android sürümü ile uyumsuz root yüklediniz o yüzden hata alıyorsunuz. Cihazı download moduna alıp ekran resmi atarsanız yardımcı olabilirim.

Muhtemelen bıt veya Android sürümü ile uyumsuz root yüklediniz o yüzden hata alıyorsunuz. Cihazı download moduna alıp ekran resmi atarsanız yardımcı olabilirim.
Hocam telefon bootlader kilidi açılı uyarısı veriyor yeniden başlıyor ve tekrar aynı uyarıyı veriyor TWRP'de açılmıyor. Kendimi camdan atacam bildiğiniz. @ReProof
Hocam telefon çöp oldu galiba.

Geri
Yukarı