A50 TWRP'de Kaldı

Telefonun tam kodu nedir? A505W mu?
Kutusunda yazar.
A505F
TWRP üzerinden reboot download diyip ekran görüntüsü paylaşın uygun yazılım paylaşayım.
Olmuyor hocam SS atamıyorum elimde cihaz yok ve Bootloader kilidini açtınız uyarısı veriyor sonra cihaz yeniden başlayıp aynı şey oluyor.
İndirmeye başladı hocam Stock ROM umarım düzelir.
1634643006260.png

A505F

Olmuyor hocam SS atamıyorum elimde cihaz yok ve Bootloader kilidini açtınız uyarısı veriyor sonra cihaz yeniden başlayıp aynı şey oluyor.
İndirmeye başladı hocam Stock ROM umarım düzelir.
Eki Görüntüle 1192917

Bu yazılım sizin cihazınızı açmayabilir. BİT sürümü 7 siz en son çıkan yazılımı indirip kurun sorunsuz kurulacaktır. Son çıkan yazılımın BİT sürümü 9.

Bu yazılım sizin cihazınızı açmayabilir. BİT sürümü 7 siz en son çıkan yazılımı indirip kurun sorunsuz kurulacaktır. Son çıkan yazılımın BİT sürümü 9.
Tamam hocam insin yazacağım.

Custom ROM kurma ve root atma amacınız denir? Cihaz zaten yeni ve son Andoid sürümüne sahip.

Konuyla ilgili fazla bilginiz yoksa uğraşmayın, çokça araştırma yapıp kullanmadığınız cihazlarda tecrübe edinmeye çalışın, bilgisi ve tecrübesi olan kişilerden yardım alın. Daha sonra A50 telefonunuza kurulum yaparsınız.

Cihazı hardbrick yaparsanız içini açmadan kurtarmanız imkansız, ayrıca UFS modülünü read-only moda sokarsanız telefonunuz çöp oldu demektir. Bilmediği için kazara işlem yapıp telefonunu mahveden çok insan var.

Bahsi geçmişken de söyleyeyim, cihazınızın garantisini bir güzel yediniz. :)

Custom ROM kurma ve root atma amacınız denir? Cihaz zaten yeni ve son Andoid sürümüne sahip.

Konuyla ilgili fazla bilginiz yoksa uğraşmayın, çokça araştırma yapıp kullanmadığınız cihazlarda tecrübe edinmeye çalışın, bilgisi ve tecrübesi olan kişilerden yardım alın. Daha sonra A50 telefonunuza kurulum yaparsınız.

Cihazı hardbrick yaparsanız içini açmadan kurtarmanız imkansız, ayrıca UFS modülünü read-only moda sokarsanız telefonunuz çöp oldu demektir. Bilmediği için kazara işlem yapıp telefonunu mahveden çok insan var.

Hocam TWRP açık şuan. Stock ROM atıp kurtarıcam cihazı pişman oldum zaten.
3 ay kalmıştı zaten umrumda değildi.
Telefon zaten sıfırlanmış şekilde açılacak. Daha sonra root yapmak istediğinizde yine bilgi kaybedeceksiniz. Yeriniz de olsam stock ROM yüklendikten sonra root dosyasını da yüklerim.
Hocam Stock ROM indi şimdi Download Moda mı alayım?
Hocam cihazı bilgisayara taktım disk içi böyle.
1634644612231.png

Hocam zip dosyası bozuk! Hatası alıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı