Çözüldü A50'ye TWRP kuramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exinie

Kilopat
İki tane Odin sürümü değiştirdim, 2 tane TWRP dosyası değiştirdim fakat hepsinde aynı hata. Odin'de RQS_CLOSE yazıyor ve ekranda da kırmızı renk ile "only official released binaries are allowed to be flashable(recover)" yazıyor. Bootloader kilidi açık cihazın fakat yine de kuramıyorum.

1594324150084.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
USB sürücülerini tam kurduysanız böyle olması mümkün değil. Eğer etrafınızda GNU/Linux kullanan bir bilgisayar varsa onunla denemenizi öneririm. GNU/Linux, adb veya fastboot kullanırken USB sürücüsü gerektirmiyor ve her türlü cihazı görüyor.

Not: adb devices veya fastboot devices komutları ile bağlı cihazları görebilirsiniz.

Fotoğraf tam olmamış ama yine aynı hata. Bence Odin'e çözüm bulmalıyız.

Ekran görüntüsü_2020-07-10_02-43-33.png

Sorun bu video ile çözülmüştür, ilgilenen herkes için teşekkürler. :)

Artık MIUI 12 ROM kurabilirim. 🙃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğinizi yaptım, yine ekrana Download modu geldi fakat yine aynı hata.

Eki Görüntüle 611417
USB sürücülerini tam kurduysanız böyle olması mümkün değil. Eğer etrafınızda GNU/Linux kullanan bir bilgisayar varsa onunla denemenizi öneririm. GNU/Linux, adb veya fastboot kullanırken USB sürücüsü gerektirmiyor ve her türlü cihazı görüyor.

Not: adb devices veya fastboot devices komutları ile bağlı cihazları görebilirsiniz.

Fotoğraf tam olmamış ama yine aynı hata. Bence Odin'e çözüm bulmalıyız.

Ekran görüntüsü_2020-07-10_02-43-33.png

Sorun bu video ile çözülmüştür, ilgilenen herkes için teşekkürler. :)

Artık MIUI 12 ROM kurabilirim. 🙃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı