A52 düştükten sonra ekran açılmıyor ama ses ve titreşim var

• Konuyu başlatan Riquel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 269

Riquel

Decapat
Yer
İstanbul-Kadıköy
Daha fazla  
Telefonum Samsung A52 yere düştü ekran yok ses var, ekrana basılı tutunca titreme oluyor (Samsung'u olanlar bilir o titremeyi) ama ekran açılmıyor, bence dokunmatik çalışmakta. Ekranın değişeceği kesin ama tamamen mi değişecek yoksa katma nı değişecek ne olacak bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Samsung A52 yere düştü ekran yok ses var, ekrana basılı tutunca titreme oluyor (Samsung'u olanlar bilir o titremeyi) ama ekran açılmıyor, bence dokunmatik çalışmakta. Ekranın değişeceği kesin ama tamamen mi değişecek yoksa katma nı değişecek ne olacak bilmiyorum, yardımcı olur musunuz?
Hocam ilk katman değişir büyük ihtimalle (çok emin değilim yanlışsa beni düzeltin)

OLED patlamış ekran değişecek kesin.

Hocam AMOLED bu amoledmi daha pahalı OLED mi ama dokunmatik var yani dediğim gibi eğer Samsung telefonunuz varsa ekrana basılı tutun titreme olacaktır o titreme oluyor eğer ekran tamamen gitseydi dokunmatikte olmazdı diye düşünüyorum biraz daha bilgilendirir misiniz?

Birde hocam bazı konularda bilgisayara bağla vs. her düştüğünde oluyor vs. demişler.

Konuda uzman bir arkadaş göz atarsa çok iyi olur. :)

Hocam AMOLED bu amoledmi daha pahalı OLED mi ama dokunmatik var yani dediğim gibi eğer Samsung telefonunuz varsa ekrana basılı tutun titreme olacaktır o titreme oluyor eğer ekran tamamen gitseydi dokunmatikte olmazdı diye düşünüyorum biraz daha bilgilendirir misiniz?

Bir de hocam bazı konularda bilgisayara bağla vs. her düştüğünde oluyor vs. demişler.

AMOLED ve OLED aynı şekilde kırılabiliyor. Titreşim geliyorsa o cihaz çalışıyordur.

AMOLED ve OLED aynı şekilde kırılabiliyor. Titreşim geliyorsa o cihaz çalışıyordur.

Cihaz çalışıyor. Ama titremenin olması için dokunmatığın aktif olması gerek, yani demek istediğim şu dokunmatik aktif olupta görüntüde sıkıntı varsa tamir ücretinde bir değişiklik olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı