A520M-HVS anakarta 2. SSD takılır mı?

Evet orası. SATA SSD konusunda son zamanlarda piyasa pek iyi değil. M.2 SSD'lere talep yoğunlukta. O yüzden fiyatı da uygun değil, seçenekler de az.

Size önerebileceğim en iyi SATA SSD Samsung 870 EVO modeli olur. Daha ucuz olsun derseniz Kioxia'nın SATA SSD'sine bakabilirsiniz ama giriş seviyede bir ürün, yani çok çok kaliteli olduğunu söyleyemem.
Samsung 870 Evo MZ-77E500BW 2.5" 500 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri bunu buldum teşekkürler hocam peki benim elimde 2.5 ssd mevcut onu takmamızın bir yolu yok mu malum fiyatlar baya güzel :D

Hocam elinizde 2.5'' SSD varsa bu SATA SSD'dir zaten, son attığınız fotoğraftaki yere takabilirsiniz. Samsung 870 EVO ile aynı mantık.

SATA kablosuyla bağlayacaksınız anakarta, sonra PSU'dan gelen SATA güç kablosunu SSD'ye takacaksınız, bu kadar.
Teşekkürler hocam Amazon’da uyguna buldum bu konularda biraz cahilim sizi de yormuş oldum kusura bakmayın. Birazdan sipariş geçerim

Hocam SATA kablosu anakartın kutusunun içinde vardır. SATA Power kablosu da PSU'ya bağlı.

PSU'dan gelen SATA güç kablosunun ucu bu şekilde:

1704279848291.png

Hocam taktım şu an kullanıyorum anakart kutusundan 3 tane aparat çıktı sizin dediğiniz gibi yaptım 3.nesil ssd alıp takarım artık param olunca :D sayenizde halledebildim hocam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı