Çözüldü A52'de "Bağlantı doğrulanamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Yahu telefonu aldığımdan beri sinirimi bozan tek şey bu, 3 aydır kullanıyorum. Benim odamdan bazen telefon Wi-Fi bağlantısını koparıp bağlantı doğrulanamadi diyor ve tekrar bağlanmıyor, bağlanması için yeniden başlatmam gerekiyor. Ablamın tableti ile deniyorum benim odamdan hiç kopma olmadan bağlanıyor. Bağlantı seçenekleri de aynı. Neden oluyor bu? Çözümü var mı?

Çözüm
TP-Link tdw9970.

1. yöntem için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.yöntem için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu yöntem çok risklidir telefondaki yedeklerinizi alınız yoksa müzikleriniz ve resimleriniz silinecektir.

3.yöntem aşırı risklidir bu yüzden bu yöntemi denemenizi tavsiye etmem ama çözme oranı çok yüksektir ben yine de 3.yöntem linkini buraya koyuyorum

Not= eğer bu işlemler sonucu telefona herhangi bir şey olursa veya çözüm yolu bulamazsanız telefonu servise gönderiniz.

Aklınıza takılan sorular olursa sorunuz.
Hocam son bir şey sormak istiyorum, yeni IP atayın demiştiniz başta onu cihazlar otomatik olarak mı yapıyor? Sadece videodaki gibi mi yapayım yoksa.

Şimdi reset işlemi yaptığımız için modem şifre orijinal hâlini almıştır ve cihazlara otomatik IP dağıtmıştır. Ben IP çalışması olduğunu düşünmüştüm ama reset sonrası düzeldiği için öyle bir durum ortada yokmuş.

Videodaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Konuyu takipteyim eğer ileriki zamanlarda bir sıkıntı olursa ( büyük ihtimalle olmaz ) buraya tekrar yazabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

Şimdi reset işlemi yaptığımız için modem şifre orijinal hâlini almıştır ve cihazlara otomatik IP dağıtmıştır. Ben IP çalışması olduğunu düşünmüştüm ama reset sonrası düzeldiği için öyle bir durum ortada yokmuş.

Videodaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Konuyu takipteyim eğer ileriki zamanlarda bir sıkıntı olursa ( büyük ihtimalle olmaz ) buraya tekrar yazabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam reset attım, şu an oturum aç diyor. Ben modemin IP adresinden sitesine girdim, hızlı kurulum kısmına geldim ve ISS seç diyor, ben D-SMART kullanıyorum ama hangisini seçeceğim? ADSL D-Smart mı VDSL D-Smart mı?
Bu resmini koyduğum yerlerde neleri seçmem gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211220-204607_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211220-204607_Samsung Internet.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20211220-204615_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20211220-204615_Samsung Internet.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 26
Hocam reset attım, şu an oturum aç diyor. Ben modemin IP adresinden sitesine girdim, hızlı kurulum kısmına geldim ve ISS seç diyor, ben D-Smart kullanıyorum ama hangisini seçeceğim? ADSL D-Smart mı VDSL D-Smart mı?
Bu resmini koyduğum yerlerde neleri seçmem gerekiyor?

ADSL D-Smart. Çünkü modeme telefonlarda bağlanacaktır

Hocam oturum aç diyor.
Hocam şimdi modem arayüzüne hiç giremiyorum ilginç bir şekilde.

Modem şifresini not alın ve yeniden reset atınız daha sonra arayüze hiç girmeyin ve modem kendini kurunca şifreyi tele girin ve bağlanın. Daha sonra modemin fişini çekin ve 10 dk bekleyin 10 dk sonunda fişi takın ve varsayılan değerlerde ( ileri - ileri - ileri ) kurulumu yapın ve 21.12.2021 bu videodaki işlemleri yapın.

Modem şifresini not alın ve yeniden reset atınız daha sonra arayüze hiç girmeyin ve modem kendini kurunca şifreyi tele girin ve bağlanın. Daha sonra modemin fişini çekin ve 10 dk bekleyin 10 dk sonunda fişi takın ve varsayılan değerlerde ( ileri - ileri - ileri ) kurulumu yapın ve 21.12.2021 bu videodaki işlemleri yapın.

Hocam kurulum yapamıyorum, modem arayüzü hiçbir şekilde açılmıyor.

Geri
Yukarı