Çözüldü A52'de "Bağlantı doğrulanamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Yahu telefonu aldığımdan beri sinirimi bozan tek şey bu, 3 aydır kullanıyorum. Benim odamdan bazen telefon Wi-Fi bağlantısını koparıp bağlantı doğrulanamadi diyor ve tekrar bağlanmıyor, bağlanması için yeniden başlatmam gerekiyor. Ablamın tableti ile deniyorum benim odamdan hiç kopma olmadan bağlanıyor. Bağlantı seçenekleri de aynı. Neden oluyor bu? Çözümü var mı?

Çözüm
TP-Link tdw9970.

1. yöntem için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.yöntem için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu yöntem çok risklidir telefondaki yedeklerinizi alınız yoksa müzikleriniz ve resimleriniz silinecektir.

3.yöntem aşırı risklidir bu yüzden bu yöntemi denemenizi tavsiye etmem ama çözme oranı çok yüksektir ben yine de 3.yöntem linkini buraya koyuyorum

Not= eğer bu işlemler sonucu telefona herhangi bir şey olursa veya çözüm yolu bulamazsanız telefonu servise gönderiniz.

Aklınıza takılan sorular olursa sorunuz.
Oturum aç diyen bildirime tıklayınca sayfa:
Screenshot_20211221-163231_CaptivePortalLogin.jpg

Modemin fişini çekin 5 dk bekleyin ve tekrar takın. Yaklaşık 10 Dk'da. Wireless LAN (interneti) salması lazım.
Tamam hocam deniyorum.
Hocam gene aynısı oluyor, modemin fişini çektim, 10 dakika bekledim, sonra tekrar taktım. 5 dakikadir bekliyorum gene oturum aç diyor.

Son düzenleme:
Oturum aç diyen bildirime tıklayınca sayfa:Eki Görüntüle 1247844

Tamam hocam deniyorum.
Hocam gene aynısı oluyor, modemin fişini çektim, 10 dakika bekledim, sonra tekrar taktım. 5 dakikadir bekliyorum gene oturum aç diyor.

Modem internet veriyor mu? İnternet mevcutsa kullanıma devam edin. Ama internet yoksa

1-modemin kullanım kılavuzuna göz atın.

2-oturum aç kısmından modem arayüzüne giriş yapmayı deneyin

3-arayüze giriş yapın ve modemi yeniden başlatın.

Modem internet veriyor mu? İnternet mevcutsa kullanıma devam edin. Ama internet yoksa

1-modemin kullanım kılavuzuna göz atın.

2-oturum aç kısmından modem arayüzüne giriş yapmayı deneyin

3-arayüze giriş yapın ve modemi yeniden başlatın.
Hocam internet olmadan bağli diyor, bu da modemin fotoğrafı:
20211221_172628.jpg

Hocam TP-Linke bir türlü ulaşamadım, hatta mail bile attım. D-Smartı aradım manuel kurulum yaptırttı 5 dakika önce henüz internet yok. 15 dakikaya kurulabilir dediler, olmazsa arıza kaydı oluştururuz dediler. Teşekkür ederim size de.

Hocam TP-Link'e bir türlü ulaşamadım, hatta mail bile attım. D-Smart'ı aradım manuel kurulum yaptırttı 5 dakika önce henüz internet yok. 15 dakikaya kurulabilir dediler, olmazsa arıza kaydı oluştururuz dediler. Teşekkür ederim size de.

Rica ederim hocam otomatik kurulumla sorunun çözülmüş olması lazım.
Arıza kaydı oluştururlarsa kendileri zaten bu konu hakkında ilgilenirler.
İyi akşamlar.

Geri
Yukarı