A52s 5G 8 GB 128 GB alınır mı?

Sanırım S20 FE alırken işlemci modeli değişiyormuş, Exynos falan, Snapdragon var. Doğru mu anladım ben buradan Snapdragon olan modeli tercih edeceğim onun haricinde bakmak gereken bir şey var mı? Ayrıca S20 FE ile arasında 1000 civarında fiyat var.
Evet aynen öyle doğru anladın. S20 FE aradaki 1000 TL farkına değer.

Ama annen için M52 bana göre daha doğru. Çünkü S20 FE ile arasında 1800 TL fark var.
Daha düşük fiyatlı cihazlar bile annenin işini görür.

Evet aynen öyle doğru anladın. S20 FE aradaki 1000 TL farkına değer.

Ama annen için M52 bana göre daha doğru. Çünkü S20 FE ile arasında 1800 TL fark var.
Daha düşük fiyatlı cihazlar bile annenin işini görür.
M52'de suya ve toza dayanıklılığı yokmuş ve bunlar önemli şeyler ayrıca kamera olarak, RAM olarak, piksel yoğunluğu, dahili stereo hoparlör gibi özellikler mevcut.

Type C kulaklıklar mevcut. A52S modeline göre çok daha ince M52. Sebebi de kulaklık girişi.
Kaç paralara satılıyor hocam öyle kulaklıklar, her kulaklığı takamaz, kendim için olsa sorun olmaz berki diyebilirdim lakin annem için önemli bir husus bunun yanında suya ve toza olayı önemli ve RAM, piksel yoğunluğu dahili stereo hoparlör ve kameranın daha iyi olması, kamera sabitleme gibi özellikler olarak öne geçiyor A52s.

Teşekkür ederim, yardımlarınız için ben A52s alacağım sanırım.

Son düzenleme:
Kaç paralara satılıyor hocam öyle kulaklıklar, her kulaklığı takamaz, kendim için olsa sorun olmaz berki diyebilirdim
Type C kulaklıklar diğerlerinden daha pahalı değil. Onun da ucuzu ve pahalısı var. Fiyatlarından bir habersin. Elinde 3.5 MM kulaklık varsa dezavantaj olur tabii.

RAM farkı yok, ikisi de 8 GB RAM. Ekran konusuna da daha fazla piksel olmasının nedeni de ekran boyutu.

A52s alabilirsin M52 ile arasında 900 TL fark var, alıp almamak sana kalmış.

Son düzenleme:
Type C kulaklıklar diğerlerinden daha pahalı değil. Onun da ucuzu ve pahalısı var. Fiyatlarından bir habersin.

RAM farkı yok, ikisi de 8 GB RAM. Ekran konusuna da daha fazla piksel olmasının nedeni de ekran boyutu.

A52s alabilirsin M52 ile arasında 900 TL fark var, alıp almamak sana kalmış.
Hocam ortada kulaklık olmayışı, kamera ve kamera sabitleme (OİS) gibi çift hoparlör, stereo ve en önemli özellik olarak su ve toza dayanıksızlık özellikleri mevcut. Bu kadar farka ben değer olarak görüyorum. Teşekkür ederim...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı