Samsung Galaxy A34 5G 128 GB 8 GB RAM alınır mı?

Benim dediğim tel 10.300 falan kanka? Degmez mi ona yani hem ben zarif bir telefon istiyorum yani hafif.
Zarif bir model istiyorum diyip A34 sormanız komik olmuş.
S20 FE çok daha zarif bir cihaz ve fiyat farkına değiyor. Ben butcemi o kadar bile yukseltemem derseniz A34'de kalın.

Zarif bir model istiyorum diyip A34 sormanız komik olmuş.
S20 FE çok daha zarif bir cihaz ve fiyat farkına değiyor. Ben butcemi o kadar bile yukseltemem derseniz A34'de kalın.
arada 1 bin tl var ve o 1 bin tl ye kesinilikle s20 fe amaaa redmi note 12 pro+ 5g daha mantıklı

Kanka ısınıyor arkadaşlarımda var oyuna giriyorlar telefon alev alev o yüzden önermiyorlar oyun için ve ayrıca Android 14'ü alamadı yani Android 13'te bıraktı güncellemeyi
Her cihaz ısınır. S20 FE Snapdragon'un anormal bir ısı problemi yok, cihaz sadece grafenle ısı iletimi yaptığı için oyunlarda hissedilir ısınma olabilir ancak belirttiğim gibi herhangi bir sorun teşkil edecek ısı yok. Güncelleme kısmına gelecek olursak, şu an Android 8'le bile yapamadığın bir şey yok, Android 13 ve One UI 5.1 dopdolu bir sürüm, minimum 7-8 yıl var ilk uygulama desteğini kaybetmesine.

Her cihaz ısınır. S20 FE Snapdragon'un anormal bir ısı problemi yok, cihaz sadece grafenle ısı iletimi yaptığı için oyunlarda hissedilir ısınma olabilir ancak belirttiğim gibi herhangi bir sorun teşkil edecek ısı yok. Güncelleme kısmına gelecek olursak, şu an Android 8'le bile yapamadığın bir şey yok, Android 13 ve One UI 5.1 dopdolu bir sürüm, minimum 7-8 yıl var ilk uygulama desteğini kaybetmesine.
knk android 13 mükmmel amaa android 8 de koyu tema bile yoktu. anroid 8 i övmen saçma olmuş

s20 fe nin birde ısınma sorunu var bunu göz önünde bulundur ama bence dediğim redmi yi al

Bana kalırsa redmi note 12 pro+ 5g yi al, onu telefoncularda bulabilrisin. Yani telefonun her özelliği koyuyor 0-100 şarjı 19 dk çıkıyor. 200 mp kamera var mükemmel telefon yani
Redmi note 12 asiri ağır değil mi kanka

Geri
Yukarı