A52s 5G vs S20 FE

Hayır, cihaza 4 yıl yazılım desteği, 5 yıl güvenlik güvenlik güncellemesi geleceğini söylediler. Her kalükârda A52s S20 FE'den daha fazla Android güncellemesi alacak. Neden buraya bu kadar takıldığına anlam veremedim. A52S daha 1 sene önce çıktı, 3 senesi kaldı. 3 senede Android 20 gelse yine güncellenecek.

Resmi sitesinden bir kanıt gösterebilir misin?

Resmi sitesinden bir kanıt gösterebilir misin?

Ekran Görüntüsü (127).jpg

Yeterli olacağını düşünüyorum, cihazın henüz 3 yıl yazılım desteği var. Bu konu hakkında başka bir yorumum yok.

Kaynak soruyorum arkadaşım. :D

Benim sana karşı tâkâtım kalmadı, Samsung kendi sitesinden bu tarz duyurular yapmıyor bile. Benim kaynağım S10'un daha yeni çıktığı zamanlar Android 13 almayacağını söyleyen haber sitesidir. Zaten mantıklı olanıda bu A52S, S20FE'den 1 sene sonra çıktı ve daha fazla yazılım desteği alacak.

Benim sana karşı tâkâtım kalmadı, Samsung kendi sitesinden bu tarz duyurular yapmıyor bile. Benim kaynağım S10'un daha yeni çıktığı zamanlar Android 13 almayacağını söyleyen haber sitesidir. Zaten mantıklı olanıda bu A52S, S20FE'den 1 sene sonra çıktı ve daha fazla yazılım desteği alacak.

Paşam S20 FE SD 4G 2021'de tanıtıldı araştırmadan geliyorsunuz bir de inatla BEN HAKLIYIM demen.
Notify Update al bak burda bile ilk güncellemesi Nisan 2021.
Neyse bak keyfine.

Paşam S20 FE SD 4G 2021'de tanıtıldı araştırmadan geliyorsunuz bir de inatla BEN HAKLIYIM demen.
Notify Update al bak burada bile ilk güncellemesi nisan 2021.
Neyse bak keyfine.

Ben haklıyım demiyorum, üslübunuza dikkat edin, bu tartışma çok gereksiz bir hâl aldı. Senin attığın linkteki cihaz S20 FE'nin sadece SD'li hali. Yeni bir cihaz değil, normal S20 FE kaç sene alacaksa o da o kadar alacak. Her halükârda A52S daha fazla güncelleme alacak.

Yanlış anlaşılmasın, söz konusu genelleme olursa S20 FE her türlü daha iyi bir cihaz. S20 FE alınması gerektiğini ilk yorumda belirttim zaten.

S20 FE Android 14 alacak bu kadar. A52S'in daha ilk senesi Android 17'ye kadar alır. Konu sahibi 4 yıl kullanacağını söyledi, bu yüzden güncelleme önemli değilse dedim.
Samsung A serisi sadece 2 android, 1 yıl güvenlik güncellemesi alıyor. Telefon android 11 ile çıktı. Android 13 ten sonra başka android güncellemesi almayacak.

Samsung'a serisi sadece 2 Android, 1 yıl güvenlik güncellemesi alıyor. Telefon Android 11 ile çıktı. Android 13'ten sonra başka Android güncellemesi almayacak.

Benim baktığım bütün kaynaklarda "A52S" adlı cihazın 4 yıl yazılım güncellemesi alacağı yazıyor. Kaynak paylaşabilir misiniz acaba ? Merak ettiğimden soruyorum yanlış anlamayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı