A52s vs M52

bernardosilva

Decapat
Daha fazla  
A52 serisinin malzeme kalitesi biraz kötü herhalde. Kamera olarak ise bariz önde. Bense o kameraya ihtiyacım var mı bilmiyorum. Çıkamadım işin içinden. Ekran renk kalitesi vs genel yorumunuz nedir?

OIS farkı var en temel fark. OIS fotoğraf ve videoya etki eder. Kamera sensörleri de farklı, fakat aşırı devasa fark yok.

Ekran kaliteleri iyi iki cihazın. İki model arasında 1100 1200 TL fark var. Bu nedenle M52 daha mantıklı.

Kamera öncelikse A52 al. Fiyatı da daha uygun. Donanım ve performans olarak düşüş olacak ama yeterli olur herhalde.

Son düzenleme:
OIS farkı var en temel fark. OIS fotoğraf ve videoya etki eder. Kamera sensörleri farklı. Fakat aşırı devasa fark yok.

Ekran kaliteleri iyi iki cihazın. İki model arasında 1100 1200 TL fark var. Bu nedenle M52 daha mantıklı.

Kamera öncelikse A52 al. Fiyatı da daha uygun. Donanım ve performans olarak düşüş olacak ama yeterli olur herhalde.
M52 alırsam çift hoparlör ve OIS olmayacak. A52'nin de donanımı ve malzemesi hoşuma gitmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende M52 almayı düşünüyorum ama kulaklık girişi yok. Dönüştürücü ile kullansam ses kalitesinde çok düşüş olur mu ?

Geri
Yukarı