A53 pişman eder mi?

Pahalı olur gibi duruyor A53s. İşlemci dışında A53 ile farkı olmaz sanırım. Bu arada sence siparişi iptal edildi A52s alayım mı? Oyun oynamıyorum.

Xiaomi almam. Yeterince eziyet çektirdi bana. Bu arada mi 11t 1600 TL daha pahalı.

Oyun oynamıyorsan usta iPhone al Instagram da daha kaliteli kullanım yaparsın.

@BERWAR sanırım sen bana iPhone önerdiydin Android yerine :D

Uygulama girip çıkınca kastırmaz ya bu giriş seviyesi güçsüz bir işlemci değil ki.

Sanırım sen bana iPhone önerdiydin Android yerine :D
Hatırlamıyorum.

Pahalı olur gibi duruyor A53s. İşlemci dışında A53 ile farkı olmaz sanırım. Bu arada sence siparişi iptal edildi A52s alayım mı? Oyun oynamıyorum.
Evet pahalı olur. Kamerası da yine A53 ile aynı olur diye düşünüyorum. İstersen A33'ü dene öyle karar ver. SD 778G daha uzun ömürlü olur yalnız.

Uygulama girip çıkınca kastırmaz ya bu giriş seviyesi güçsüz bir işlemci değil ki.
Onu öylesine örnek amaçlı söyledim. Oyun oynamasam bile telefonu zorlayabilirim ben. Arkaplan uygulamalarını kapatmıyorum mesela. Yoğun işlem sırasında pek kasmasın yeter hiç kasmasın demiyorum S21 bile yoğun işlem sırasında 1 sefer bile olsa kasmıştı daha önce.
Evet pahalı olur. Kamerası da yine A53 ile aynı olur diye düşünüyorum. İstersen A33'ü dene öyle karar ver. SD 778G daha uzun ömürlü olur yalnız.
A33 deneme fırsatım pek yok doğrusu. Beni 3 yıl kasmadan götürsün sonrasını idare ederim bir şekilde. A52s almayı bir yandan istiyorum ama güncelleme mevzusu yüzünden olmuyor.

Geri
Yukarı