A54 mü iPhone 11 mi?

Bütçe
15.000-18.500
3400 TL, Apple destek Türkiye sayfasından orijinal kaynağa göre. Deji tarzı muadil çok satılan bir bataryadan da kullansanız sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum, iyi ve bilindik bir servisçiye gönderebilirsiniz 3'te 1 fiyatına hallolacaktır. O da takribi 1-2 yıl civarı götürmekte.

Anladım hocam peki iPhone 11 dışında Android kısmında hangi telefonu önerirsiniz?

Xiaomi, Oppo, Tecno, Honor vesaire hemen hemen hepsi aynı. Galaxy A54, daha premium bir kullanım sunacaktır. Çok fazla bir meblağ vermek istemezseniz Note 13 Pro işinizi görür.

Ben biraz tasarıma'da bakan bir kişiyim hocam açıkçası tasarımı bana göre rezalet onun yerine A54'ü tercih ederim.

Galiba A54 veya S21FE tercih edeceğim iPhone 11 2.el ve pek güvenemiyorum bütçeyi çıkartabilirsem'de S23FE modelini tercih etmeyi düşünüyorum.

Valla ben 16-17 arasına oldukça fazla bulmuştum, İstanbul gibi bir yerde bulman daha kolay. Ankara'da dolandırıcı ve zor durumda kalmayınca satan kişi sayısı az. Daha çok model yükseltmeye çalışan temiz kişiler için birkaç gün daha gelecek ilanları kovala bence. %80 ve üzeri pil sağlığı olanları alabilirsin, bu fiyatta kutu ve fatura olanları tercih et ama. Son çare de bütçe arttırıp S23 FE'ye yönelmek olsun.

Bu bütçede S21 FE alınmaz bence. GT2 veya Honor 90 daha iyi gibi.
Kamera ve yazılım istemiş. S21 FE bu bütçede kamera ve yazılım konusunda diğer cihazlardan önde.
s21 fe sadece 12 mp kamera ve 25 W tavsiye etmem
Kamera MP değeri ile ölçülmez. Bilmeden yorum yapmayın lütfen. Bu bütçede daha iyi kamerası olan bir cihaz bulamazsınız.

S21FE'nin Snapdragon'lu versiyonu performans konusunda iyi midir?
Kendim kullanıyorum memnunum. Performansı iyi.

Ben biraz tasarıma'da bakan bir kişiyim hocam açıkçası tasarımı bana göre rezalet onun yerine A54'ü tercih ederim.

Galiba A54 veya S21FE tercih edeceğim iPhone 11 2.el ve pek güvenemiyorum bütçeyi çıkartabilirsem'de S23FE modelini tercih etmeyi düşünüyorum.
Bu bütçede iPhone almanı önermem. S21 FE, iPhone 11'den çok daha iyi bir cihaz. A54 batarya konusunda S21 FE'den önde, diğer konularda S21 FE önde.
S21FE Modelini'de düşündüm ama kamera ve tasarım konusunda çok sevemedim.
Kamerada bütçesinin en iyi cihazıdır kendisi.

20.000₺ bütçeye çıkarsan S23 FE, çıkamazsan S21 FE almanı öneririm.

Son düzenleme:
Kamera ve yazılım istemiş. S21 FE bu bütçede kamera ve yazılım konusunda diğer cihazlardan önde.
Kamera MP değeri ile ölçülmez. Bilmeden yorum yapmayın lütfen. Bu bütçede daha iyi kamerası olan bir cihaz bulamazsınız.

Kendim kullanıyorum memnunum. Performansı iyi.

Bu bütçede iPhone almanı önermem. S21 FE, iPhone 11'den çok daha iyi bir cihaz. A54 batarya konusunda S21 FE'den önde, diğer konularda S21 FE önde.

Kamerada bütçesinin en iyi cihazıdır kendisi.

20.000₺ bütçeye çıkarsan S23 FE, çıkamazsan S21 FE almanı öneririm.
s21 fe mi bütçenin en iyi kamerası? 12mp ile mi en iyi kamera oluyor? peki açıklar mısınız 12 mp kamera nasıl diğerlerinden daha iyi oluyor ne ile ölçülür bu kamera gücü?

s21 fe mi bütçenin en iyi kamerası? 12mp ile mi en iyi kamera oluyor? peki açıklar mısınız 12 mp kamera nasıl diğerlerinden daha iyi oluyor ne ile ölçülür bu kamera gücü?
Kamera sensörü, lensi, yazılımı, OIS desteği vs. gibi şeylerle ölçülür. Detaylı bilgi için aşağıda bırakacağım linklere bir göz atmanızı öneririm. İnsanlara yanlış bilgi vermeden önce biraz bilgilenmiş olursunuz.

Geri
Yukarı