A54 vs S21 FE Snapdragon 888

Hangisi daha mantıklı?

• Oy verenlerin toplamı
    16
  • Anket kapandı .
Bütçe
15000-20000

M.Burak

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Anneme bir telefon alacağım. 5 yıldır kullandığı J6+'tan geçiş yapacak.Hangisi almak daha mantıklı? Neden?
Avantajları ve dezavantajları neler?
Baktığımda A54’te 256 gb S21 fe’de 128 gb var. Depolama sorun eder mi?
Teşekkür ederim.
Not: Samsung olacak.

Pardon mesajı görmeden oy kullandım. Büyüklük ve elde tutuş sorun değilse a54 daha mantıklı. Şarj konusundan dolayı a54 derim.

S21 fe’de 128gb depolama seçeneği var sadece. Depolama konusunda sıkıntı çeker mi? Günlük işler için kullanıyor. Ör:Facebook, İnstagram.
Bir de kaç saat ekran süresi alıyor S21 fe’de?

S21 fe’de 128gb depolama seçeneği var sadece. Depolama konusunda sıkıntı çeker mi? Günlük işler için kullanıyor. Ör:Facebook, İnstagram.
Bir de kaç saat ekran süresi alıyor S21 fe’de?
Sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. Ben de S21 FE kullanıyorum, gündelik kullanımda maksimum 9 minimum 6 saat ekran süresi alıyorum. Ortalama 7 saat falan ekran süresi alırsınız. İlk geldiğinde şarj hızlı biterse korkmayın, ilk günlerde batarya kendini kullanıcıya göre optimize ediyor.

Depolamanın sorun edecegini sanmıyorum fakat 20K bütçeye cikabiliyorsanız iki telefona da bakmayın. S22 ve S23 FE bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…