A6 6400K için ekran kartı tavsiyesi

Reozd

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Vatan Bilgisayar’dan ASUS GT 1030 OC EDITION almaya karar vermiştim ancak dün 400 TL olan ücreti bugün 460 TL olunca bende fiyat dengesizliği yüzünden almaktan vazgeçtim. Bu bütçeye uygun fiyat performans önerilerinizi bekliyorum. GT 1030’un fiyatını hak ettiğini düşündüğünüz modellerini de önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Vatan Bilgisayar’dan ASUS GT 1030 OC EDITION almaya karar vermiştim ancak dün 400 TL olan ücreti bugün 460 TL olunca bende fiyat dengesizliği yüzünden almaktan vazgeçtim. Bu bütçeye uygun fiyat performans önerilerinizi bekliyorum. GT 1030’un fiyatını hak ettiğini düşündüğünüz modellerini de önerebilirsiniz.
Eğer Çin'den alabilirsen bunlardan birini tercih edebilirsin.
+ ASL GT 1030 Fansız ► https://goo.gl/ifohsQ
+ ASL GT 1030 Çift Fanlı ► https://goo.gl/gKDEPs
Bu da incelemesi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer Çin'den alabilirsen bunlardan birini tercih edebilirsin.
+ ASL GT 1030 Fansız ► https://goo.gl/ifohsQ
+ ASL GT 1030 Çift Fanlı ► https://goo.gl/gKDEPs
Bu da incelemesi;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yurtdışından almak istemiyorum ama yine de aklımda bulundururum.

İlle de bir markaya veya mağazaya takılmana gerek yok.

Gigabyte GV-N1030OC-2GI GeForce GT 1030 OC 2GB GDDR5 64Bit 16x
İnternet üzerinden satıl yapan mağazalarla ilgili pek bir fikre sahip değilim. Hangileri güvenilir ? Hangilerinin garanti kısmı daha iyi vs ? hiçbir fikrim yok.

İnternet üzerinden satıl yapan mağazalarla ilgili pek bir fikre sahip değilim. Hangileri güvenilir ? Hangilerinin garanti kısmı daha iyi vs ? hiçbir fikrim yok.
Bence al, gayet iyi seviyede kar yapıyorsunuz bunu alınca.

Yani Vatan Bilgisayar, Teknobiyotik, İtopya adlı siteler güvenilir diye biliyorum. Vatan konusunda eminim ancak diğerleri hakkında sadece duyduklarım var.

Bence al, gayet iyi seviyede kar yapıyorsunuz bunu alınca.

Yani Vatan Bilgisayar, Teknobiyotik, İtopya adlı siteler güvenilir diye biliyorum. Vatan konusunda eminim ancak diğerleri hakkında sadece duyduklarım var.
Benimde bildiklerim iyi veya kötü duyduklarımdan ibaret o yüzden emin olamıyorum.

Kart bozulursa eğer servis ile muhatap olursun. Değişim ya da para iadesi söz konusu olursa aldığın yerin önemi o zaman var. Kaldı ki alacağın kart 300 TL'lik bir kart 2 3 bin Lira değil. Bu kadar düşünmene gerek yok bence. Küçümsemek niyetinde değilim. Benzer bütçede ben de kart alacağım yakında. GT 1030 hakkı 300 350 arasıdır. 350 ile GT 1030 alacağına üstüne ekleyip RX 550 alınabilir 400 ya da altına. Dolar yine coştu gerçi son günlerde.

MSI GeForce GT 1030 2GB LP OC - HDMI - DisplayPort NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB (GDDR5

Kart bozulursa eğer servis ile muhatap olursun. Değişim ya da para iadesi söz konusu olursa aldığın yerin önemi o zaman var. Kaldı ki alacağın kart 300 TL'lik bir kart 2 3 bin Lira değil. Bu kadar düşünmene gerek yok bence. Küçümsemek niyetinde değilim. Benzer bütçede ben de kart alacağım yakında. GT 1030 hakkı 300 350 arasıdır. 350 ile GT 1030 alacağına üstüne ekleyip RX 550 alınabilir 400 ya da altına. Dolar yine coştu gerçi son günlerde.

MSI GeForce GT 1030 2GB LP OC - HDMI - DisplayPort NVIDIA GeForce GT 1030 2 GB (GDDR5
Beni anlamışsınız. Yakındığım durum yani bir anda yukarı doğru çıkan ve inmeyen fiyatlar. Bu kartların bu fiyatlara pahalı olduğunu düşünüyorum. MSI Aero iTX modeline sıcak bakıyorum şu an.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı