A6 9220 sistemde format ekranı piksel piksel

Ekrem Haydra

Hectopat
Yer
Ankara/Pursaklar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cihaz adı Ekrem_Tuf_15
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 7,74 GB)
Ekran Kartı Nvidia Geforce RTX 2050
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci

Asus Tuf Gaming F15
Meslek
Öğrenci
Format atacaktım bilgisayarı USB'den açtım ama biraz bekledi ve sonra renkli piksellerin olduğu bir ekran çıktı.(resim aşağıda.) Kapatıp açıyorum düzeliyor ama tekrar USB de açınca aynı şey oluyor. Ayrıca aynısı güncelleyin de oluyor kapatıp açınca düzeliyor ama güncelleştirme tamamlayamadı diyor. Driver'ı silip yükledim düzelmedi. Bilgisayar normalde açılıyor.

Dosya Ekleri

• 20210420_163541.jpg
    20210420_163541.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 45
Format atacaktım bilgisayarı USB'den açtım ama biraz bekledi ve sonra renkli piksellerin olduğu bir ekran çıktı.(resim aşağıda.) Kapatıp açıyorum düzeliyor ama tekrar USB de açınca aynı şey oluyor. Ayrıca aynısı güncelleyin de oluyor kapatıp açınca düzeliyor ama güncelleştirme tamamlayamadı diyor. Driver'ı silip yükledim düzelmedi. Bilgisayar normalde açılıyor.
Bu sorun ile bende karşılaştım, ekran kartı driverları kurulduktan sonra geçmişti arkadaşımın bilgisayarında.

Bu sorun ile bende karşılaştım, ekran kartı driverları kurulduktan sonra geçmişti arkadaşımın bilgisayarında.

Şu an zaten driverler kurulu.

Tekrardan anlatabilir misiniz nasıl çözdüğünüzü hala çözemedim.

Şu an zaten driverler kurulu.

Tekrardan anlatabilir misiniz nasıl çözdüğünüzü hala çözemedim.
Ekran kartı driverlarını kurduğumda geçmişti sorun, sizin geçmediyse ekran kartında sorun olabilir.

Windows 10 kurulu bilgisayarıma format atacaktım. Bilgisayarı formatlık USB'den çalıştırdım. Biraz bekledikten sonra bu ekran çıktı. Aynısı güncelleyince de oluyor. Güç tuşuna basılı tutup kapatıp geri açınca düzeliyor ve güncelleştirme tamamlanamadı diyor. Format atınca da kapatıp açınca düzeliyor ama USB'den yine çalıştırınca aynısı oluyor. Bilgisayar normalde açılıyor. Yanlış yere açtıysam konuyu özür dilerim.

HP 255 G6 Notebook PC
AMD A6 9220 Radeon R4 (işlemci)
Radeon R4 (Ekran Kartı)
4 GB DDR4 (RAM)
Windows 10 Pro 8 İşletim sistemi.

Bilgisayarcıya format attırdım. Home iken korsan Pro kurmuş. Ürün anahtarım hem var hem de anakarta kayıtlı zaten. Geri orijinal yapmak için format atacaktım.

Dosya Ekleri

• ekran.jpg
    ekran.jpg
    148,2 KB · Görüntüleme: 28
Başka ISO ya da USB ile dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı