A70 için en iyi Android 12 ROM'u hangisi?

Peki Samsung'a serisinde 12 güncellemesi almış bir cihazın yazılımını atsam?
Veya Xiaomi gibi cihazların yazılımını atsam?

Ikisi de kesinlikle yapmamaniz gereken seyler. Tabii cihazinizi cope atmak istemiyorsaniz.
XDA-Developers'ta cihaziniz icin ROM bakabilirsiniz.

A70 için en iyi Android 12 ROM'u hangisi? Custom ROM atsam parmak izi çalışır mı? Ekranda olması bir fark yaratıyor mu?

Cihazın garantisi hâla devam ediyor ise önermem. İllâ Custom ROM atmak istiyorsanız önerim LineageOS'dur. Parmak ızi'nin çalışması ROM'a göre değişir.
Ek olarak Samsung cihazlara ROM bulmak çok zordur ve büyük ihtimalle Android 12 ROM'u bulamayacağız.

Telefonunuz için LineageOS indirme linkleri. Bilinen sorunlar yazıyor sayfanın altlarında.

Peki Samsung'a serisinde 12 güncellemesi almış bir cihazın yazılımını atsam?
Veya Xiaomi gibi cihazların yazılımını atsam?

Yapmayın. Çok sorun çıkartır.

Son düzenleme:
Ben A705FN de LineageOS 9/10/12 sürümlerini denedim çok stabil ve güzel çalıyor şarj ömrü muazzam ama nefret edip tekrar stock ROM kurma nedenim parmak izi ve yüz tanıma çalışmıyor hepsini geçtim ön kamera 5MP arka kamera 8MP görüyor orijinal kamerasını flaşlamaya çalıştım farklı kamera uygulamalarını APK kurdum ama nafile 8MP üstüne çıkmıyor ha bir de oyunlarda kasma yapıyor o kadar sistem uygulamalarını silip CPU hızını yükseltmeme rağmen yani leş LineageOS diğer custom romlarda aynı stock rom atıp root atıp keyfine bak derim

Geri
Yukarı