A71 vs Mi 9T

CapSef

Hectopat
Daha fazla  
Mi 9T istiyordum fakat SD kart girişi yok diye 128’lik bakıyordum. O ara A71 çıktı hemen de 3250₺ dolaylarına düştü. İşlemcisi aynı, RAM 8 GB falan daha iyi gibi göründü. 3000 ve biraz altına da yakında düşer gibi görünüyor. Sizce A71’i 3000₺ ve altına bekleyip alayım mi yoksa Mi 9T mi alayım? Bir de hangisinin kamerası iyidir sizce? Veyahut bu aralıkta sizce Mart'ta yeni telefon gelir mi bekleyeyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 9T al. Samsunga bulaşma. Martta iPhone 9 ya da iPhone SE 2 gelecek ama fiyatı ne olur bilmiyorum.

A serisinin tek sıkıntısı depolamaydı. Bu modeller ile kaldırmış olmaları lazım. Samsung iyidir de. A70 ile aynı boyut ya da büyük ise alma. Çok kazma oluyor. Cebinde durmuyor.
Samsung her zaman satış sıralamasında 1.sıraydı.
Mi 9T olabilir.

Ben çin markalarını önermiyorum. Kağıt üzerinde her ne kadar uygun fiyata -ki artık öyle değiller- iyi performans verecek gibi gözükseler de, 1 seneye pert olacak telefonlar yapıyorlar. Benim kanaatimce Samsung A serisinin yeni modelleriyle daha iyi bir seçenek.

Ben çin markalarını önermiyorum. Kağıt üzerinde her ne kadar uygun fiyata -ki artık öyle değiller- iyi performans verecek gibi gözükseler de, 1 seneye pert olacak telefonlar yapıyorlar. Benim kanaatimce Samsung A serisinin yeni modelleriyle daha iyi bir seçenek.
Hangi Xiaomi modellerini kullandınız acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı