Mi 9T vs Mi 9T Pro

Mithril5

Kilopat
İki cihaz arasında kaldım. Ama linkteki video biraz yanılttı beni. Fikirlerinizi almak isterim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence pro olanını almalısınız. Pro versiyonunda Snapdragon 855 bulunuyor normal versiyonunda ise Snapdragon 730 var sanırsam baya performans farkı vardır.ama bi konuyada değinmek istiyorum mi9t işlemicisnden dolayı batarya anlamında daha performanslı 1 saat kadar aralarında fark var

Bütçeniz varsa elbette Mi 9T Pro.
Performans olarak Mi 9T Pro önde.
Ekran ve kamera olarak aynılar.
Çipsetinin daha az güç tüketmesinden kaynaklı olarak (güçlü olan işlemci daha çok enerji harcıyor.) Mi 9T daha uzun pil ömrü verse de; aradaki fark büyük değil.

Pro model almak istiyorum ama karşılaştırma videosunda normal versiyonda açılış hızı ve birkaç uygulama dışında pro modelden fark yok gibi sanki. İşlemci olarak elbette üst seviye bir işlemciye sahip pro modeli. Ülkemizde her iki modeli de karşılaştırsalar iyi olurmuş. Nette Türkçe hız karşılaştırması testi yok. Ya da en azından ben bulamadım. Bu arada pro model alırsam 64 Gb olanı alacağım. Normal modelde 128 liği almayı düşünüyorum. Yani aslında bi yerden eksiltip bi yerden artırma yapmalıyım büyçem sınırda. Sizce pro 64 Gb yeterli mi?

Bende bu ikilemde kaldım fakat mi 9t aldım. Mi 9t pro daha fazla ısınıyor ve batarya 1 saat daha erken bitiyor. Oyun oyanacaksan prosunu al oynamayacaksan 9T yeterlidir.

Peki uygulamalar arası geçiş hızı, arayüz hızı, ses, kamera ve stabil çalışma bakımımdan pro model ile normal model arasında bir fark var mı? Benim önceliğim oyundan daha çok hızlı geçiş ve stabil çalışma. Oyun da oynuyorum tabi ama telefondan 3-4 saat oyun oynayan birisi değilim. Biraz oynayıp kapatırım genelde.

Peki uygulamalar arası geçiş hızı, arayüz hızı, ses, kamera ve stabil çalışma bakımımdan pro model ile normal model arasında bir fark var mı? Benim önceliğim oyundan daha çok hızlı geçiş ve stabil çalışma. Oyun da oynuyorum tabi ama telefondan 3-4 saat oyun oynayan birisi değilim. Biraz oynayıp kapatırım genelde.
O zaman mi9t sizin işinizi görür mi9t pro 3000 lira civarına düşerse almayı düşünüyorum 🤔

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı