A71 vs Mi 9T Pro

Hayır kendi içimde çelişkiye düşmüyorum. İnternette aratırsanız Xiaomi hakkında sorun yaşayan onlarca insan olduğunu görürsünüz. Bu sorunların da %90'ı yasal olmayan yollarla alınan cihazlardan kaynaklı. Arkadaşın satın almadan önce internet araştırması yapacağı bariz bir gerçek. Bu sorunlarla karşılaştığında kafasında elbette bir soru işareti olacak. O soru işaretini gidermek amacıyla açıklamayı yaptım. Sizinle bir ilgisi yok. Neden bu kadar üstünüze alındınız?

Siz bir dizüstü bilgisayar hakkında konu açtığınızda, o bilgisayardaki sorunlara cevap vermek için sorun yaşayan birinin konuya gelmesini mi beklersiniz? Yoksa sorunları açıklar mısınız? Aynen böyle şu anda durum.
Tekrar söylüyorum ben bu konunun altına yaşadığım bir problemi söylemeseydim, yazınızda böyle bir ifadeye yer vereceğinizi sanmıyorum. Hatta size soruyorum yer verir miydiniz? Ben de buna cevap niteliğinde yazdım. Üstüme alındığım falan da yok.

Tekrar söylüyorum ben bu konunun altına yaşadığım bir problemi söylemeseydim, yazınızda böyle bir ifadeye yer vereceğinizi sanmıyorum. Hatta size soruyorum yer verir miydiniz? Ben de buna cevap niteliğinde yazdım. Üstüme alındığım falan da yok.
Evet yer verirdim. Benden daha mı iyi bileceksiniz ne yazacağımı? Komikleşiyorsunuz. Sizinle ilgisi olmadığını söylüyorum. Yer verirdim diyorum. Üstünüze alınıyorsunuz çok fazla. Sizinle alakalı tek bir kelime etmedim mesajımda ve bana "ben sorunumu yazdığım için böyle dediniz" diyorsunuz.

Çok ilginç...

Evet yer verirdim. Benden daha mı iyi bileceksiniz ne yazacağımı? Komikleşiyorsunuz. Sizinle ilgisi olmadığını söylüyorum. Yer verirdim diyorum. Üstünüze alınıyorsunuz çok fazla. Sizinle alakalı tek bir kelime etmedim mesajımda ve bana "ben sorunumu yazdığım için böyle dediniz" diyorsunuz.

Çok ilginç...
Dostum,haklısın fazla tepki verdim.(R)

Yeni konular

Geri
Yukarı