A72 vs. Mi 10T

demirtawa

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
İki cihazda hemen hemen aynı fiyata lakin işlemci olarak Mi 10 t önde duruyor. İşlemci karşılaştırmalarına baktığımda MHz GPU hızı çok fark etmiyor aralarında. A72 ardeno 650 grafiği ile arayı kapatıyor gibi. 720 - G ile gelmesi de orta halli bir oyun grafiği sunuyor bu ise benim gibiler için ideal.
Normalde oyun oynayan birisi değilim arada sırada oynar geri silerim.
Kamera olarak A72 biraz daha önde durmakta ve uzun süre güncelleme garantisi almakta.
Benim gibi kullanıcılar için geriye sadece ekran yenileme hızında ki farklılıklar ve süper AMOLED IPS farkı kalıyor. Ki kullandıgım cihaz IPS süper AMOLED nasıl bir şey oluyor çok fark ediyor mu bilmiyorum.

A72 Olumsuz yönleri: Parasına göre işlemcisi biraz daha iyi olabilirdi tarzı yorumlar var. Arka kapağı plastik. Lakin Teknosa da bir yetkili bu daha güvenli vs diyordu aslı astarı nedir sizce?
Mi 10 olumsuz: Mi Store de gözlemlediğim de arka kapakta parmak izi vs cok belli oluyor kılıf Allah'ın emri. Bir de yazılımsal olarak bazı problemlerin yaşandığı ve Android 10 sürümü ile gelmekte.
Sizin görüşleriniz neler? Bir yanım mi 10t bir yanım A72 almak istiyor. İki firmayı da daha önceden kullanmadım. Samsung daha prestijli gelmekte bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
A52 alabilirsin. Daha uygun ve kamera ve ekran boyutu dışında hiçbir farkı yok A72'den. Bu arada A52'nin ve A72'nin siyahı korkunç parmak izi tutuyor. Sonuç olarak uzun ömürlülük bakımından A72 daha iyi.

Geri
Yukarı