Samsung A72 vs Xiaomi Mi 10T

Evet kullanıyorum. Günlük kullanımda bataryası 2 gün çok rahatlıkla çıkarıyor. Aldığımdan beri en ufak bir sensör problemi yaşamadım, sorunsuz çalışıyor. Tek olumsuz noktası alacaksanız siyah renk almayın çok çok parmak izi bırakıyor pişman oldum. Gri renk alabilirsiniz.
144hz açıkken mi 2 günü çıkarıyor? Öyleyse cidden muazzam bir pil performansı var diye düşünüyorum. Ben de aynı cihazı almayı düşünüyorum. Benim S7 yavaştan emekliye ayrılacak gibi duruyor 😂.

Hocam bir de ekran görüntüsü atabilir misiniz? Ekran açık süresini çok merak ediyorum. Ben genelde Youtube, Instagram, Whatsapp kullanıyorum. Sizin kullanımınızı da görmüş olurum hem.

A72'yi MI10T'ye tercih edenlerin kafasını merak ediyorum :). Plastik arka kapak ve kasa ile sadece AMOLED paneli ve OIS olan A72'yi MI10T'ye tercih ediyorlar. MI10t alın bu ikisi arasında kalan arkadaşlar.

A72'yi MI10T'ye tercih edenlerin kafasını merak ediyorum :). Plastik arka kapak ve kasa ile sadece AMOLED paneli ve OIS olan A72'yi MI10T'ye tercih ediyorlar. MI10t alın bu ikisi arasında kalan arkadaşlar.

Hocam kullanıcı kendisi seçer. Belki kullanıcı AMOLED ekran istiyor. Karışabilir misiniz?
Karışamazsınız. Burada sizin söylediğiniz boş laf olur o zaman.
A72'nin kullanım alanı ayrı mi 10tnin ayrı. İkisi de aynı tür kullanıcılara hitap etmiyorlar.
A72'yi burada övmüyorum ama sizin hiç kimseye böyle boş laflar etmeye hakkınız yok.
Bilginiz yoksa bakın gerçekten diyorum konuşmayın. Hem milletin kafasını karıştırırsınız hem de insanlar sizi ciddiye almaz.
Her konuda bilgili olacaksınız diye bir şey yok zaten.
Bu kategoride az mesaj var diye çoğu kişi bu kategoriyi ciddiye almıyor. Bu dediğiniz tarzda saçma bir şeyi masaüstü bilgisayarlar bölümüne yazsanız herkes sizi engeller ve dalga konusu olursunuz. Lakin burada ben bilgisayardan anlıyorum, bu yüzden de telefonları anlarım diyen kişiler dolu olduğundan...
Neyse, boşuna anlatıyorum.

Hocam kullanıcı kendisi seçer. Belki kullanıcı AMOLED ekran istiyor. Karışabilir misiniz?
Karışamazsınız. Burada sizin söylediğiniz boş laf olur o zaman.
A72'nin kullanım alanı ayrı mi 10tnin ayrı. İkisi de aynı tür kullanıcılara hitap etmiyorlar.
A72'yi burada övmüyorum ama sizin hiç kimseye böyle boş laflar etmeye hakkınız yok.
Bilginiz yoksa bakın gerçekten diyorum konuşmayın. Hem milletin kafasını karıştırırsınız hem de insanlar sizi ciddiye almaz.
Her konuda bilgili olacaksınız diye bir şey yok zaten.
Bu kategoride az mesaj var diye çoğu kişi bu kategoriyi ciddiye almıyor. Bu dediğiniz tarzda saçma bir şeyi masaüstü bilgisayarlar bölümüne yazsanız herkes sizi engeller ve dalga konusu olursunuz. Lakin burada ben bilgisayardan anlıyorum, bu yüzden de telefonları anlarım diyen kişiler dolu olduğundan...
Neyse, boşuna anlatıyorum.

Bu yazdığınızı A72 alın diyenlere de yazmış olsaydınız, bu konu bu kadar karışmazdı. A72 nin iyi yanlarını yazdım zaten. Başka Mi10tden iyi olduğu bir yanı yok.

Bu yazdığınızı A72 alın diyenlere de yazmış olsaydınız, bu konu bu kadar karışmazdı. A72'nin iyi yanlarını yazdım zaten. Başka MI10TDEN iyi olduğu bir yanı yok.

A72'yi MI10T'ye tercih edenlerin kafasını merak ediyorum :).

Hocam tartışma başlamadan önce şunu söylüyorum. Bana cevaplarınız hep böyle olmayacak değil mi?
Söylediğiniz artılar küçük şeyler değiller.
Kamerayı önemseyen biri A72'yi mi 10T'ye tercih eder ya da AMOLED ekran isteyen biri, kaliteli bir arayüz isteyen birisi.
Aldığı telefonun uzun süre güncelleme almasını, AMOLED ekranın olmasını, su ve toza karşı dayanıklı olmasını, iyi bir kamera ve genellikle sosyal medyada gezecek olan birisi, soruyorum size neden mi 10T'yi tercih etsin.
Performans isteyen, 144Hz ekran isteyen birisi zaten A72'nin yüzüne bakmaz.
A72'nin iyi yanları sizin için önemli değil diye herkes için, durum aynı olacak diye bir şey yok.
A72, performans arayan birisi için rezalet ötesi bir cihaz.
A72 zaten fiyat/performans bir cihaz bile değil bence. A52'yi anlıyorum ama A72 gerçekten fiyat/performans anlamında geride kalan bir cihaz ama siz gelipte.

A72'yi MI10T'ye tercih edenlerin kafasını merak ediyorum :).

derseniz, ben A72 önerenler ile değil sizinle tartışırım.

Geri
Yukarı