A73 5G 1080P 50 FPS video çekimi ekran kaydından YouTube'a atınca 720P gözüküyor

565656

Centipat
Daha fazla  
Benim cihazım Samsung Galaxy A73 5G PUBG New state de ekran kaydı alıp YouTube'a attığımda 720p kalite gözüküyor. Ama A73 5G'den çekilmiş New state videolarına baktığımda 1080P 50 FPS gözüküyor nedeni nedir?
Örnek bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni yüklediysen normal, bir süre sonra güncelleniyor.

Evet. Eğer dediğiniz gibi değilse nasıl çekebilirim?

Telefona VLC Player yükle ve VLC ile videoyu oynatırken görüntü bilgilerine tıkla orada kare hızı yazar. 50 kare değilse, yüksek FPS ile kaydeden bir ekran kaydedici lazım.

Galeri
Telefona VLC Player yükle ve VLC ile videoyu oynatırken görüntü bilgilerine tıkla orada kare hızı yazar. 50 kare değilse, yüksek FPS ile kaydeden bir ekran kaydedici lazım.
Galerimdeki videonun ayrıntılarına tıklıyorum 56FPS

Baktım 55FPS

Başka bir çözümü olan yok mu?
Lütfen yardım.

Son düzenleme:
Dostum YouTube'a 50 FPS olarak yüklüyorsan orada da 50 FPS olarak izlenebilmesi lazım. Belki hesabın onaylı değildir aklıma başka bir şey gelmiyor yabancı forumları da araştır istersen.

Geri
Yukarı