Çözüldü A750 sisteme sürücü kurarken sistem siyah ekranda kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BehzatTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yeni PC aldım. Toplamasını gerçekleştirdim, sürücüleri kurdum. En sona ekran kartı driverini bıraktım. Driveri kurarken siyah ekrana düştü. 5 dakika bekledim açılmadı. PC'yi aç kapat yaptım fakat hala siyah ekranda kalıyor. BIOS'a girdiğimde ekran geliyor. Güvenli moda girmenin bir yolu var mı? BIOS'tan eğer girersem DDU ile sürücüyü kaldırmayı deneyeceğim fakat güvenli moda giremedim bir türlü. Aldığım işlemci 12100F "F" ibaresi olduğu için harici görüntü bağdaştırıcı da yok yani onboarddan da görüntü alamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

• 8x8 16 GB RAM.
  • Intel i3 12100F.
  • Intel araç A750 8 GB.
  • 500GB M.2 SSD - 250 GB SATA SSD - 500 GB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardımcı olan herkese teşekkürler, sorunu çözdüm. Çözüm: ben eski SSD ki Windows üzerine driveri kurmaya çalışıyordum sanırım eski driver ile karıştı. Oysaki ddu ile temiz kurulum yapmıştım fakat anlamadım. PC ile gelen M2 SSD ye temiz kurulum yapınca hiç bir problem olmadı.
Hocam format için kullandığınız flash belleği takın. Yeni sistemlerde doğrudan boot cihazı olarak görür ama görmezse biostan birinci boot cihazı olarak flash belleği seçin. Başlangıçta Windows kurma yerine onarmayı seçin. Menüde güvenli modda başlatma seçenekleri çıkacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS'a girebiliyorsan resizable barı aktifleştirince düzeliyor mu bak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS'a girebiliyorsan resizable barı aktifleştirince düzeliyor mu bak.

aynı sorun bende vardı sana gece çok dua ettim :) Csm kapatıp 4G aktif edip resize bar aktif edersen sorun düzeliyor

Yardımcı olan herkese teşekkürler, sorunu çözdüm. Çözüm: ben eski SSD ki Windows üzerine driveri kurmaya çalışıyordum sanırım eski driver ile karıştı. Oysaki ddu ile temiz kurulum yapmıştım fakat anlamadım. PC ile gelen M2 SSD ye temiz kurulum yapınca hiç bir problem olmadı.

Çözüm

Geri
Yukarı