RTX 4080 sürücü güncelleme esnasında siyah ekranda kaldı

BlueScreenSlayer

Hectopat
Merhaba. RTX 4080 kullanıcısıyım. GeForce Experience üzerinden arkada driver inerken video izliyordum. Bir anda ekran siyah oldu ki driver güncellemede bu normal ama benim siyah ekran sorunum dakikalar sürdü. Kasanın tuşundan kapatıp açayım dedim kasa kapanmadı. Ben de arka şalterinden kapattım. Bilgisayarı geri açtığımda GeForce Experience uygulamasına girdiğimde sürücünün güncel olduğunu gördüm. Bir sorun teşkil eder mi sizce?

Arkadaşlar, çözüm ararken şöyle bir yanıt gördüm. Arkada ekran kartını kullandıracak bir video/akış oynatılıyor ise olabilir yazmış bir kullanıcı. Bundan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar hocam, ben açıkçası herhangi bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Yani bir sorun olsa zaten en başta bilgisayar açılmazdı, açılsa bile mutlaka kendini belli ederdi. O yüzden korkmanıza gerek yok. Bende de 3060 var onda da güncelleme esnasında 5-6 saniyeliğine ekran siyah olup gidip geliyor. Çok kafanıza takmayın derim.

İyi akşamlar hocam, ben açıkçası herhangi bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. Yani bir sorun olsa zaten en başta bilgisayar açılmazdı, açılsa bile mutlaka kendini belli ederdi. O yüzden korkmanıza gerek yok. Bende de 3060 var onda da güncelleme esnasında 5-6 saniyeliğine ekran siyah olup gidip geliyor. Çok kafanıza takmayın derim.

Bende de kısa süre siyah ekran gidip geliyordu normal olarak ama bu bayağı bayağı sürdü ve artık gına geldi kapa aç yaptım siyah ekranda olduğu halde. Arka şalterden kapattım. Mad Max oyununda FPS veya sıcaklık konusunda sorun yok gibi hocam. Teşekkürler yanıtlar için.

Hocam bu arada DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurmama gerek var mı? Performans düşüşü veya bir sorun göremedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı