A8 5600K sisteme GTX 1050 veya GTX 1050 TI olur mu?

Sizce tahmini CS LOL H1Z1 gibi oyunlarda orta ayarlarda kaç FPS alırım şuan bu sistemimle ekran kartsız düşük ayarlarda CS de 60 H1Z1 ise 30 altında FPS alıyorum bu 1050ti ile bu FPS lerin artması için alıyorum ama ben gene 30 civarında alcaksam buna hiç gerek yok. Çünkü şuan sadece bütcem ekran kartına var :(

Sizce tahmini CS LOL H1Z1 gibi oyunlarda orta ayarlarda kaç FPS alırım şuan bu sistemimle ekran kartsız düşük ayarlarda CS de 60 H1Z1 ise 30 altında FPS alıyorum bu 1050ti ile bu FPS lerin artması için alıyorum ama ben gene 30 civarında alcaksam buna hiç gerek yok. Çünkü şuan sadece bütcem ekran kartına var :(

CS de tahminimce 100-200 arası olur. Hadi darboğaz olduğu anlarda en fazla 70 lere 80 lere düşer. H1Z1 de de 60 altına nadi düşer diye tahmi ediyorum çünkü oyun hakkında ve sistem gereksinimleri ne onuda bilmiyorum. Kat ve kat performans artışı olur yani :)

"Hadi darboğaz olduğu anlarda en fazla 70 lere 80 lere düşer."
Bu darboğaz FPS drop u gibi bişi galiba düşüp tekrar çıkıyor sanırım. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı