A8-7410 sistem anlık takılıyor

skyl1ne

Femtopat
Daha fazla  
Fotoğrafta da gözüktüğü gibi işlemci dalgalı çalışıyor ve bundan dolayı 1 saniyelik donmalar oluyor. Nereden kaynaklandığını bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim. İnternete zor giriyorum.8gb ram r5 330 grafik,A8 7410 işlemci

Screenshot_1.png

Son düzenleme:
evet hem masaüstü hem video izlerken 1 saniyelik takılmalar oluyor sıcaklık ortalama 42 derece
Sıcaklıklar normal, sıkıntı yok. Sistemin geri kalanını verin. Ekran kartı sıcaklığı ne durumda? RAM'ler kaç GB? HDD kaç yıllık, Bad Sector var mı? HDD'den şüpheleniyorum. HDD Tune ile tam tarama yapın.

Sıcaklıklar normal, sıkıntı yok. Sistemin geri kalanını verin. Ekran kartı sıcaklığı ne durumda? RAM'ler kaç GB? HDD kaç yıllık, Bad Sector var mı? HDD'den şüpheleniyorum. HDD Tune ile tam tarama yapın.

110 GB SSD var ortalama 3 yıllık RAM'ler 8 GB ekran kartı sıcaklığı ortalama 39 derece dün gece bilgisayar yeniden başlatma gerekli diye bir uyarı geldi baştan başlattıktan sonra böyle oldu.

110 GB SSD var ortalama 3 yıllık RAM'ler 8 GB ekran kartı sıcaklığı ortalama 39 derece dün gece bilgisayar yeniden başlatma gerekli diye bir uyarı geldi baştan başlattıktan sonra böyle oldu.
Güncelleme yaptıysa ondan olabilir. Güncellemeyi geri alın.

Geri
Yukarı