AMD A8 7410 R5 sistem açılmıyor

Pr0t0n

Femtopat
Merhaba, en son dün gece bilgisayarım açilıyordu ancak dersim için sabah actigimda 1 saatlik sürücü veya disk güncellmesi yapti sonrasinda her bilgisayarda olan bilgisayarin logosu cikti ama hiçbir yazi yok ve saatlerce gitmedi. En son Epic Games lancher ile Opera GX acikti. Bataryasi yok prize takili calisiyor cekince gidiyor.

Muhtemel nedenler;
Kulaklik girisinde kulakligin yarisi kirilmisti o icerisinde.
Cogu şey crack.
Kapatma tusuna basmiyorum, direkt prizden vs. cekiyorum.

AMD A8 7410 R5 8 GB RAM'i var. Bataryasi yok.
Format attiramam lutfen yapabilecegim seyleri yazin. Tamirciye vermek istemiyorum. Guvenlik ve sistem açisinda cevaplarinizi. Bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, en son dün gece bilgisayarım açilıyordu ancak dersim için sabah actigimda 1 saatlik sürücü veya disk güncellmesi yapti sonrasinda her bilgisayarda olan bilgisayarin logosu cikti ama hiçbir yazi yok ve saatlerce gitmedi. En son Epic Games lancher ile Opera GX acikti. Bataryasi yok prize takili calisiyor cekince gidiyor.

Muhtemel nedenler;
Cogu şey crack.

Format attiramam lutfen yapabilecegim seyleri yazin. Tamirciye vermek istemiyorum. Guvenlik ve sistem açisinda cevaplarinizi. Bekliyorum.

Güncelleme yaparken muhtemelen prizden çekmişsiniz format atmayı deneyin "her bilgisayarda olan logo" derken anakart logosundan mı yoksa Windows logosundan mı bahsediyorsunuz.

Muhtemel nedenler;
Cogu şey crack.

Muhtemel Nedenler'den 3.sü her şeyi açıklıyor. Siz yine de açma/kapama tuşuna 15 saniye basıp prizden çıkarın. Sonra yine 15 saniye basıp prize takın ve cihazı açmayı deneyin.

Muhtemel Nedenler'den 3.sü her şeyi açıklıyor. Siz yine de açma/kapama tuşuna 15 saniye basıp prizden çıkarın. Sonra yine 15 saniye basıp prize takın ve cihazı açmayı deneyin.
Öyle yaparimda su an bilgisiyara erisemiyorum hp logosu takili kaliyor.
Format atmanız gerekiyor Windows dosyaları bozulmuş.
Format atmadan duzelmezmi yeni bir windows yukleyerek yada dosyalari duzelterek ?

Öyle yaparimda su an bilgisiyara erisemiyorum hp logosu takili kaliyor.
başka bir bilgisayara erişip USB ile kurmanız gerek dediğim gibi windowsunuzun açılma şansı yok,windows 7 kullanıyorsanız açarken f8'e basın birkaç kere ancak win10 kullanıyorsunuz muhtemelen win10'da güvenli moda erişmek için bilgisisayarı açmak gerekiyor ya da birkaç kere restart atınca otomatik onarım moduna girmesi gerek oradan da gelişmiş seçeneklerde güvenli modda başlatı deneyebilirisniz

Başka bir bilgisayara erişip USB ile kurmanız gerek dediğim gibi windowsunuzun açılma şansı yok, Windows 7 kullanıyorsanız açarken F8'e basın birkaç kere ancak Windows 10 kullanıyorsunuz muhtemelen Windows 10'da güvenli moda erişmek için bilgisisayarı açmak gerekiyor ya da birkaç kere restart atınca otomatik onarım moduna girmesi gerek oradan da gelişmiş seçeneklerde güvenli modda başlatı deneyebilirisniz

Win 10 kullaniyorum. Herhangi bir Dosya Bütünlüğüne Sahip Bir İşletim Sistemi (Windows 10, Linux vs) yüklesem sorun format atmadan gider mi?

Win 10 kullaniyorum. Herhangi bir dosya bütünlüğüne sahip bir işletim sistemi (Windows 10, Linux vs) yüklesem sorun format atmadan gider mi?

İşe yarayabilir çünkü sistem dosyalarını tekrar yükler ancak Linux'ta böyle bir özellik yok sonuç olarak o Windows dosyalarına karışamaz ancak Windows'ta da güncelleme modu sadece Windows10'dan önceki sürümlerde çalışıyor deneyebilirsiniz ancak hata verecektir çok büyük ihtimalle format atmanız gerekir ancak Linux kurulumu yaparsanız orada deneme seçeneği var deneme moduna girip önemli yedeklerinizi alabilirsiniz.

İşe yarayabilir çünkü sistem dosyalarını tekrar yükler ancak Linux'ta böyle bir özellik yok sonuç olarak o Windows dosyalarına karışamaz ancak Windows'ta da güncelleme modu sadece Windows10'dan önceki sürümlerde çalışıyor deneyebilirsiniz ancak hata verecektir çok büyük ihtimalle format atmanız gerekir ancak Linux kurulumu yaparsanız orada deneme seçeneği var deneme moduna girip önemli yedeklerinizi alabilirsiniz.
İletisim Bilgilerinizi verirmisiniz Acaba ? Bu Konu Hakkinda Hic bilgim yok size sorular sormak istiyorum.

Geri
Yukarı