AMD A8 7410 R5 sistem açılmıyor

Pr0t0n

Femtopat
Merhaba, en son dün gece bilgisayarım açilıyordu ancak dersim için sabah actigimda 1 saatlik sürücü veya disk güncellmesi yapti sonrasinda her bilgisayarda olan bilgisayarin logosu cikti ama hiçbir yazi yok ve saatlerce gitmedi. En son Epic Games lancher ile Opera GX acikti. Bataryasi yok prize takili calisiyor cekince gidiyor.

Muhtemel nedenler;
Kulaklik girisinde kulakligin yarisi kirilmisti o icerisinde.
Cogu şey crack.
Kapatma tusuna basmiyorum, direkt prizden vs. cekiyorum.

AMD A8 7410 R5 8 GB RAM'i var. Bataryasi yok.
Format attiramam lutfen yapabilecegim seyleri yazin. Tamirciye vermek istemiyorum. Guvenlik ve sistem açisinda cevaplarinizi. Bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Linux Live Usb bellek ile (Slax,Puppy vs.) verilerinizi kurtarabilirsiniz. Sonra Windows'un kendi sitesinden 20h2 sürümünü indirip temiz bir format atın. Diğer türlü sonuç verimli olmaz. Aynı Laptop bende de var hiç sizin gibi bir hata meydana gelmemişti. Hala HDD mi kullanıyorsunuz ? Belki HDD'niz güncelleme esnasında yazma yaparken sorun çıkarmış olabilir .

Bir Linux Live Usb bellek ile (Slax,Puppy vs.) verilerinizi kurtarabilirsiniz. Sonra Windows'un kendi sitesinden 20h2 sürümünü indirip temiz bir format atın. Diğer türlü sonuç verimli olmaz. Aynı Laptop bende de var hiç sizin gibi bir hata meydana gelmemişti. Hala HDD mi kullanıyorsunuz ? Belki HDD'niz güncelleme esnasında yazma yaparken sorun çıkarmış olabilir .
laptop hakkinda hic bir bilgim yok. Bilgisiyara hic bir sekilde erisemiyorum. Evde baska bilgisiyarlar var onlardan program atabilirimde nereye atarim nasil acarim hic bir sekilde bilmiyorum. Lutfen Iletisim Bilgilerinizk Verirmisiniz Acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı