Çözüldü A8-7650K ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emir2147

Centipat
Daha fazla  
RAM
G.Skill 8 GB DDR3 1866MHz CL10 F3-14900CL10S-8GBXL RipjawsX
SSD veya HDD modeli
SEAGATE ST3400620AS 400 GB
Ekran kartı
AMD Radeon R7 Graphics
Anakart
MSI A68HM-E33 V2
İşlemci
AMD A8-7650K Radeon R7 (4CPUs) 3.3GHz
Bilgisayarımdaki görüntü 2-3 saniye gidip geliyor. Belirli aralıklarla oluyor. Bu süre içerisinde dinlediğim müzik veya oynadığım oyun varsa sesini duyabiliyorum. Yani bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Görüntü bağdaştırıcısını güncellerken gidip gelen ekran gibi düşünün. Radeon Software Adrenalin 21.5.2 ile güncellemiştim. Ne yapabilirim?

Çözüm
Format denendi. Driverları MSI kendi sitesinden mi yoksa AMD'nin kendi sitesinden mi indirmem gerekiyor? MSI sürücüleri biraz eskide kalmış gibi. Ekran kartımın serisini nasıl öğrenebilirim? AMD Radeon R7 Graphics 200, 300, 400 seriesten hangisi?

PCI\VEN_1002&DEV_1313&SUBSYS_77211462&REV_00
Donanım kimliğini paylaşıyorum.

@hidayet eker driverları güncelledim. Sorun devam ediyor. Görüntünün gidip geldiği sırada oyunu durdurabiliyorum. Bilgisayara müdahale edebiliyorum.

Monitör LG Flatron W2243s.

@InternetciMen hocam sizce bunun ekran kartı ile alakası var mı? Bu arada Radeon Software Crimson ReLive 16.12.2 sürücüsüne geçtim. Sorun devam etmekte.

Hah, önceki konuda biraz endişeli demiştim belki ekran kartında değildir diye ama bu kanıtlamış oldu. Ekran kartınız arızalı.
Format deneyebilirsin bütün güncellemeleri yaptığından emin ol. Driverlarınız güncelmi.

Format denendi. Driverları MSI kendi sitesinden mi yoksa AMD'nin kendi sitesinden mi indirmem gerekiyor? MSI sürücüleri biraz eskide kalmış gibi. Ekran kartımın serisini nasıl öğrenebilirim? AMD Radeon R7 Graphics 200, 300, 400 seriesten hangisi?

@hidayet eker Driverları güncelledim. Sorun devam ediyor. Görüntünün gidip geldiği sırada oyunu durdurabiliyorum. Bilgisayara müdahale edebiliyorum.

Monitör lg flatron W2243S

@InternetciMen Hocam sizce bunun ekran kartı ile alakası var mı? Bu arada Radeon Software Crimson ReLive 16.12.2 sürücüsüne geçtim. Sorun devam etmekte.

Son düzenleme:

@hidayet eker driverları güncelledim. Sorun devam ediyor. Görüntünün gidip geldiği sırada oyunu durdurabiliyorum. Bilgisayara müdahale edebiliyorum.

Monitör LG Flatron W2243s.

@InternetciMen hocam sizce bunun ekran kartı ile alakası var mı? Bu arada Radeon Software Crimson ReLive 16.12.2 sürücüsüne geçtim. Sorun devam etmekte.

Hah, önceki konuda biraz endişeli demiştim belki ekran kartında değildir diye ama bu kanıtlamış oldu. Ekran kartınız arızalı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı