Ekran gidip geliyor

Michael Corleone

Hectopat
Daha fazla  
Yeni hazır sistem aldım. Ekran da yeni aldım. Daha taksitleri bitmedi. PC kullanmaya başlayınca ekran aralıklarla saniyelik gidip gelmeler yaşıyor. Fakat çok can sıkıcı. PC'yi kendim topladım. Acaba kasa içeriğinde olan bir sıkıntıdan dolayı mı bunu yaşıyorum? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yeni hazır sistem aldım. Ekran da yeni aldım. Daha taksitleri bitmedi. PC kullanmaya başlayınca ekran aralıklarla saniyelik gidip gelmeler yaşıyor. Fakat çok can sıkıcı. PC'yi kendim topladım. Acaba kasa içeriğinde olan bir sıkıntıdan dolayı mı bunu yaşıyorum? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Toplarken bütün kabloları taktınız mı? Kontrol edin. Güç girişleri, bağlantı kabloları vs.

Tamirci ne yaptı, etti belli mi? HDMI kablosunu değiştirin deneyin. Sistem toplamakta zor değil hocam. Konu açsaydınız yardım ederdik. O kadar yapmışsınız.

Hocam en son elimde kalacak diye korktum. Biraz uğraştım. İtopya'nın şerefsizliğine maruz kaldım. Normalde sistemin toplu olarak gelmesi gerekiyordu. Sadece ekran kartı ayrı geliyor.

Geri
Yukarı