A8 9600 APU sistemde GTA 5 kasıyor

Tolga277

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben GTA 5'e girdiğimde açık alanlarda ve araba ile hız yaptığımda kasma donma drop sorunları ile karşılaşmaktayım. Oyun ayarlarının ağır veya orta olması önemli olmuyor ikisinde de aynı derecede sorunlar yaşıyorum ve fanlar da çok hızlı dönüyor. Oyun orijinal. Bu sorunun bir çözümü var mıdır ve eğer bu şekilde oyunu oynarsam bir sorun ile karşılaşır mıyım? Sistemime zarar verir mi? Bilgisayar parçalarına bir zarar verir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Sistemim:
İşlemci A8 9600 APU işlemci ( R7 240 2 GB dahili ekran kartı )
Anakart: BIOSTAR A320mh anakart 2933MHz (OC)
RAM: 8 GB 3000 MHz GeIL RAM.
HDD: Toshiba 1TB 7200 RPM harddisk.
Kasa ve PSU: Tx 400W tek fanlı kasa.

Hocam, RAM çift kanal olsa daha iyi olur. AMD işlemci için önemlidir. SSD de olsa iyi olur. Yükleme süresi hızlanır.

Hayır hocam. Olmaz öyle şey. Endişelenmeyin.

Hocam sanırsam Teknobiyotik'den aldınız, ben önermiyorum o eski APU'lu sistemleri. Sizin yapmanız gereken bir adet daha aynı CL ve hız'da veya aynı üründen alıp takmanız donma sorunlarını çözer FPS arttıracaktır.

Hocam sanırsam Teknobiyotik'den aldınız, ben önermiyorum o eski APU'lu sistemleri. Sizin yapmanız gereken bir adet daha aynı CL ve hız'da veya aynı üründen alıp takmanız donma sorunlarını çözer FPS arttıracaktır.
Peki hocam eğer bu şekilde oyunu oynarsam bir sorun ile karşılaşır mıyım? Sistemime zarar verir mi? Bilgisayar parçalarına bir zarar verir mi?

Peki hocam eğer bu şekilde oyunu oynarsam bir sorun ile karşılaşır mıyım? Sistemime zarar verir mi? Bilgisayar parçalarına bir zarar verir mi?

Donma ve kasma olan bir oyunu oynamak benim fikrimce hiçbir şey etkilemez, bilen varsa yardımcı olabilir. Şahsen kendi sistemimde bile GTA V High ve normal fxa açık şekilde 1080p 60 70 alıyorum siz düşünün.

Donma ve kasma olan bir oyunu oynamak benim fikrimce hiçbir şey etkilemez, bilen varsa yardımcı olabilir. Şahsen kendi sistemimde bile GTA V High ve normal fxa açık şekilde 1080p 60 70 alıyorum siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı