A9 9425 Laptop vs Ryzen 3 2200U Laptop

Married Man

Decapat
Arkadaşlar Merhabalar Ryzen 3 işlemcili olan laptopu sipariş verdim ama değiştirme hakkım var 2 laptoptan sizce hangisi iyi tavsiyelerinizi esirgemeyin lütfen çünkü sizin yorumlarınıza göre değiştireceğim, laptopu daha teslimatını almadım bütçem maalesef 2'sine sadece yetebiliyor. Yapacağım tek şey internet gezintisi, Zula oynamak, Zulayı kasmadan rahatlıkla oynamam bana yeterli, başka hicbir sey yapmayacağım. Lütfen bana yardım edin bu konuda.

Şimdiden yardim eden etmeyen arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
387234
387235

Son düzenleyen: Moderatör:
2 üründe işinizi fazlasıyla görüyor lâkin aldığınız cihaza bi 4 gb daha ram ekleyebilirseniz çok güzel olur.

Ya işlemci olarak ryzen 3 a9 9425in 2 katı performans olarak ama işte benim korkum harici ekran kartı yok vega 3 var onboard hani bu bana mesela zula oynarken sıkıntı yaratır mı takılmalar,kasma gibi bir sorun yaratır mı diye korkutuyor açıkçası...

Bu arada zaten bu ryzen 3 olan laptop bana ekran kartı olarak sıkıntı çıkarmasın yeterli yoksa ramini kesinlikle en az bi 4 gb daha alcam harddiskte ekstradan ssd 120 gblık harddiskin Yanina normal 1 tblık harddisk daha alcam sadece dediğim gibi merak ettiğim tek şey performans olarak ve dediğim oyunu bana 0 sıkıntısız hangisi yaşatır ?

Amd a6-9500 le zulada ultra da 40 fps oynuyorum sıkıntı çekmessiniz.

Anladım yalnız bende asus marka a9 9410 işlemci 8 gb ram 1 tb hdd 2 gb harici radeon ekran kartı var ama w10 home yüklü yani oynarken çok sıkıntı yaratıyor bana çok kasılmalar oluyor internetim fiber 24 mgbt hız var yinede dediğim gibi sıkıntı yaratıyor o yüzden sizin gibi değerli insanlara soruyorum kusuruma bakmayın uzun yazıyorum sadece kafamdaki soru işaretlerini bitirmek istiyorum ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim peki son sorum siz olsaydınız hangisini tercih ederdiniz performans olarak ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı