AAA oyun tavsiyesi

• Konuyu başlatan Z3US
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 550
Merhaba hikayeli oyun alacağım ama ne alacağım konusunda gercekten cok kararsızım.
Baldur gate: Sıra tabanlı olduğu icin biraz uzağım.
Hogwarts Legacy.
Elden Ring.
God of War.

Ek olarak oyun önerilerine acığım.

Hepsi mükemmel oyunlar ama cok kararsız kaldım açık dünya takıntım yok sadece hikayesi sürükleyici bir oyun istiyorum.
Rdr 2.

Merhaba hikayeli oyun alacağım ama ne alacağım konusunda gercekten cok kararsızım.
Baldur gate: Sıra tabanlı olduğu icin biraz uzağım.
Hogwarts Legacy.
Elden Ring.
God of War.

Ek olarak oyun önerilerine acığım.

Hepsi mükemmel oyunlar ama cok kararsız kaldım açık dünya takıntım yok sadece hikayesi sürükleyici bir oyun istiyorum.

Hocam yanınızda çocukla düşman kesme keyfi istiyorsanız GOD OF WAR alabilirsiniz. Hikayeside gayet tatmin edici ben bir baş yapıt demesemde çok güzel bir oyun

Ama size önerim eğer oynamadıysanız KESİNLİKLE RED DEAD REDEMPTİON 2. (Gerçek Bir Baş yapıt.)

God Of War mutlaka oynamalısın Mafia 1 Definitive Edition önerebilirim hikayesi güzel

Hocam yanınızda çocukla düşman kesme keyfi istiyorsanız God of War alabilirsiniz. Hikayeside gayet tatmin edici ben bir baş yapıt demesemde çok güzel bir oyun.

Ama size önerim eğer oynamadıysanız kesinlikle Red Dead Redemption 2. (gerçek bir baş yapıt.)

Oynadım hocam teşekkür ederim gerçekten çok güzel ama GoW'a cok sıcak bakamıyorum büyük ihtimalle baldur gates 3 alacağım.

Oynadım hocam teşekkür ederim gerçekten çok güzel ama GoW'a cok sıcak bakamıyorum büyük ihtimalle baldur gates 3 alacağım.

Hocam oyun zevkinizi bilmediğimiz için önerdiğiniz oyunlardan seçtik. her neyse baldurs gate 3 oyunu pek benlik olmasada oynayanlar çok sevmiş büyük ihtimalle türü seviyorsanız sizde seversiniz.

Hocam oyun zevkinizi bilmediğimiz için önerdiğiniz oyunlardan seçtik. Her neyse Baldur's Gate 3 oyunu pek benlik olmasa da oynayanlar çok sevmiş büyük ihtimalle türü seviyorsanız sizde seversiniz.

Evet haklısınız yine de oynamak istiyorum denemekten zarar gelmez.

Hocam oyun zevkinizi bilmediğimiz için önerdiğiniz oyunlardan seçtik. her neyse baldurs gate 3 oyunu pek benlik olmasada oynayanlar çok sevmiş büyük ihtimalle türü seviyorsanız sizde seversiniz.
Evet haklısınız yinede oynamak istiyorum denemekten zarar gelmez

Çok teşekkür ederim önerilieriniz icin baldur gates 3 oynayacagım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı