Aacet KA242YBI IPS Glow

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, monitörüm; https://www.hepsiburada.com/acer-ka...esync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000QOHZE.ben
Bunu uygun fiyatlı diye almıştım aslında her şeyinden memnunum. Sadece IPS glow mudur ışık sızması mıdır o var. Sabahları ve gece ışığı açtığımda rahatsız etmiyor az belli oluyor. Fakat karanlık bir yerde belli oluyor, siyah ekranda. Bu durum normal mi yoksa üzerinde uğraşmam gereken bir durum mu? Monitörü alalı 20 gün oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü yok. Sadece monitörden uzak veya odanı ışıklandırarak dikkat çekmesini engelleyebilirsin.

Bir IPS için IPS glow veya ışık sızmasından daha doğal bir şey yoktur. Anormal derecede fazla olmadığı sürece göz ardı ediniz ki;
Sabahları ve gece ışığı açtığımda rahatsız etmiyor az belli oluyor. Fakat karanlık bir yerde belli oluyor, siyah ekranda.
bu cümlenizden o seviyede olmadığı çıkıyor.

Bir IPS için IPS glow veya ışık sızmasından daha doğal bir şey yoktur. Anormal derecede fazla olmadığı sürece göz ardı ediniz ki;

Bu cümlenizden o seviyede olmadığı çıkıyor.

Akşam hava kararınca fotoğraf atacağım konuda kalır mısınız?

Fotoğraf pek bir şey ifade etmeyecektir, çünkü sızmalar fotoğrafta çok daha şiddetli çıkar.

Doğru ben siyah ekranda sadece sol üstteki yer gözüme çarpıyor aşağıdakiler çarpmıyor. Hatta aşağıda olduğunu bile bilmiyordum fakat fotoğrafta çok şiddetli çıkmış.

Geri
Yukarı