Çözüldü "AarSvc Agent Activation Runtime" virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

348103

Hectopat
Arkadaşlar, görev yöneticisinin hizmetler bölümünde böyle bir dosya var. Vir de AarSvc_"rastgele sayılar" isimli bir tane var. Virüs olma ihtimali var mı? Daha çok fazla adı saçma olan dosya var, bunlar virüs müdür?

Çözüm
Konu kapanabilir, virüs değilmiş. Microsoft'un kendi forum sitesine konu açtım, güncellemelerle gelen bir şey dedi yetkili.
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada daha yeni fark ettim; aarsvc durduruldu yazıyor yanında @351633 @Hyundai Santa Fe 3.5.
Virüs hocam o, yazıda da belirttiğim gibi bellek üzerinde güvenlik açığı olunca o güvenlik açığından yola koyulup PC'ye saldırıyor. Kaspersky'ın virüs bulamamasına şaşırdım. MBAM ile dene, eğer tedirgin olursan Rescue Disk ile tara.

Şunu atmaktan bıktım, şüphelendiysen tam tarama yap direkt.

Doğru, Task Manager'dan olmaz o işler ama çevrimiçi ara deyip ne olup bittiğine bakabilirsin.

Dostum yazdığım şeyi okumadan bunu yazman komik zaten, Kaspersky ile tam tarama yaptığımı belirtiyorum.

Virüs hocam o, yazıda da belirttiğim gibi bellek üzerinde güvenlik açığı olunca o güvenlik açığından yola koyulup PC'ye saldırıyor. Kaspersky'ın virüs bulamamasına şaşırdım. MBAM ile dene, eğer tedirgin olursan Rescue Disk ile tara.

O dediğimiz tür Spectre o çalıştırıldığı an için hiç bir AV yakalamayaz.

Geri
Yukarı