UPSHI Agent (32 Bit) virüs müdür?

trysermyth

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçen günlerde de görev yöneticisinde fark ettiğim Upshi Agent adlı uygulama nedir? Üstünde yeşil bir yükleme simgesi var. Uygulamayı kapattığımda ise geri açılmıyor ve bilgisayara bir şey olmuyor... Ne olduğu hakkında internette hiçbir şey bulamadım... Gerçekten. Acaba bu bir virüs müdür? Ayrıca bunu uygulamalar ve özelliklerde arattığımda hiçbir sonuç çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere Dosya Gezgini'ni virüs sanmıştım. Görev Yöneticisi üzerinden kapattığımda PC siyah ekrana dönüştü reset attım. Fark ettim ki bu virüs değilmiş. Ama sizin PC'nizde bulunan Windows özelliği gibi değil. Bir sıkıntı var gibi.

Bir kere dosya Gezgini'ni virüs sanmıştım. Görev yöneticisi üzerinden kapattığımda PC siyah ekrana dönüştü reset attım. Fark ettim ki bu virüs değilmiş. Ama sizin PC'nizde bulunan Windows özelliği gibi değil. Bir sıkıntı var gibi.

Bende öyle düşünüyorum. Normalde SS alırdım ama bazen ortaya çıkıyor bazen yok... Arada görev yöneticisinde gezinirken görüyorum ve kapatıyorum. Bilgisayara hiçbir şey olmuyor yani Windows'la alakalı bir şey değil. Ama CPU RAM falan çok kullanmıyor. İnternetde bayağı bir araştırma yaptım ama 1 paragraf bile bulamadım bununla ilgili.
Tekrar merhaba,Metnimde anlattığım UpShı Agent programımın ekran fotoğrafını almayı başardım işte ekran fotoğrafı:

Dosya Ekleri

• UpShı.png
    UpShı.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Geri
Yukarı