Aatrox vs Garen

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bu karşılaşmanın galibi bence Aatrox.

Şimdi Garen'in pasifi olan "Metanet" oyun başlarında, rakip şampiyonlardan hasar almadığı zaman, kendini az bir şekilde iyileştiriyor.

Aatorx E yeteneği " Karanlık Hücum" sayesinde, Aatrox her şeyi ile rakip şampiyonlardan can çalıyor. Bu da Aatrox ile 1V1 atılmamasını bile gösteriyor aslında.
Bu can çalma inanılmaz bir oranla başlıyor. Yüzde 22 gibi.

Ama şöyle bir durum var. Aatrox'a biraz alışmak lazım. Garen kadar oynanışı kolay bir şampiyon değil maalesef.

Kindred dışında, ilgimi çeken şampiyon; Darkin Aatrox.

Kolay değil mi :D ben bir statik çıktığımda Q, E, r tek yiyor adam. Zaten çok zevkli oynaması Aatrox oynamadım o yüzden kim kazanır bir şey söyleyemeceğim.

Kolay değil mi :D ben bir statik çıktığımda Q, e, r tek yiyor adam zaten çok zevkli oynaması Aatrox oynamadım o yüzden kim kazanır bir şey söyleyemeceğim.

Yerine göre alınırsa güçlü oluyor Aatrox. Örneğin; Garen varsa karşıda, Teemo, Jax, Aatrox ve Ornn, Garen'i saf dışı bırakabiliyor.

Garen'in pasifi çok fazla can yeniliyor. Sanırım savaştan 8 saniye uzak kalırsa başlıyordu.

Oyun başlarında Garen'in az oluyor. Ama Aatrox ise yüzde 2 can çalma oranı ile başlıyor. Düz vuruş ve yetenekleri ile.

Bu oyuncuya bağlı bir karşılaşma, eğer Aatrox erken oyunda Garen'in Q skilllerini sürekli kafasına yerse geride oynamak zorunda kalıcak. Eğer Q'yu yememek için geride durursa bu sefer koridor kontrolü Garen'de olucak. Tabi bunu Garen'in perspektifinden de inceleyelim. Eğer Aatrox'un Q skillerine çok yakalanırsa o da pasif oynamak zorunda kalır aynı şekilde. Ama Aatrox'un Q skilli biraz yavaş olduğu için oyuncuya bağlı olarak Garen'in dodge atması pek zor değil gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı